خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ الخميس ٤ جمادى الثانية ١٤٤١ Thursday, January 30, 2020
کد خبر: 932494
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۴۸
صدا و سیما آنتن خود را به کنکوری‌ها اجاره داده ؟
بر اساس آمارهایی که کارشناسان آموزشی داده‌اندیک مؤسسه آموزشی درطول یک سال برای پخش آگهی‌های بازرگانی رقم 300میلیاردتومان پرداخت کرده است یابرخی ازکارشناسان هم ازگردش مالی 8 هزارمیلیارد تومانی مؤسسات کنکورمی‌گویندکه بخش اعظم این گردش مالی مدیون تبلیغاتی است که صداوسیما برای این مؤسسات انجام می‌دهد.
صداوسیما صدا و سیما  آنتن  خود  را  به  کنکوری‌ها  اجاره  داده ؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز،    بر اساس آمارهایی که کارشناسان آموزشی داده‌اند یک مؤسسه آموزشی درطول یک سال برای پخش آگهی‌های بازرگانی رقم 300میلیاردتومان پرداخت کرده است یابرخی ازکارشناسان هم ازگردش مالی 8 هزارمیلیاردتومانی مؤسسات کنکورمی‌گویند که بخش اعظم این گردش مالی مدیون تبلیغاتی است که صداوسیمابرای این مؤسسات انجام می‌دهد.

 

در سوی دیگر بر اساس آماری که یکی از مدیران آموزش و پرورش اعلام کرده است؛ یک مؤسسه آموزشی فقط در روزهای جام جهانی با پرداخت رقم 42 میلیارد تومان انحصار آنتن صدا و سیما را برای تبلیغ کتاب‌های کمک آموزشی خود خرید.

 

با این حال آن‌طور که مسئولان آموزش و پرورش می‌گویند تبلیغات صداوسیما درباره کتاب‌های کمک درسی به‌گونه‌ای است که خانواده‌ها به مدارس اجبار می‌کنند که از کتاب‌های کمک درسی استفاده کنند. تب و تابی که تلویزیون برای این مؤسسات به راه انداخته آنقدر قوی است که حتی برای دوره ابتدایی نیز آزمون طراحی می‌کنند.

 

برترینها

2025

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top