خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ الأحد ٢٣ جمادى الأولى ١٤٤١ Sunday, January 19, 2020
کد خبر: 932497
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۶:۰۷
شرط استفاده از دبیر مرد در دبیرستان‌های دخترانه
سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش گفت:معتقدیم تاجایی که امکان داردبایددردبیرستان‌های دخترانه،دبیرزن حضورداشته باشد،‌امااگرجایی عدم استفاده ازدبیرمردباعث شود که کلاس تعطیل شودویاپوشش تحصیلی کاهش یابد،درآنجا ازدبیرمرداستفاده می‌شود.
مدرسه شرط  استفاده  از  دبیر  مرد  در دبیرستان‌های  دخترانه
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز،   عبدالرسول عمادی سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در گفت وگویی در واکنش به پرسشی درباره «استفاده از دبیران مرد در ساعات رسمی هفته در دبیرستان های دخترانه» اظهار کرد: در سال ۹۴ به امضای علی اصغر فانی وزیر وقت آموزش و پرورش بخشنامه‌ای به استان‌ها ابلاغ شد که تا جایی که مقدور است، به تدریج در دبیرستان‌های دخترانه، دبیران زن جایگزین دبیران مرد شوند.

 

وی ادامه داد: معتقدیم تا جایی که امکان دارد در دبیرستان‌های دخترانه باید دبیر زن حضور داشته باشد،‌ اما اگر جایی عدم استفاده از دبیر مرد باعث شود که کلاس تعطیل شود و یا پوشش تحصیلی کاهش یابد، در آنجا از دبیر مرد استفاده می‌شود.

 

عمادی در واکنش به این جمله که عنوان می‌شود برخی دبیران مرد با ابلاغ دبیران زن در سر کلاس‌های دانش‌آموزان دختر می‌روند، گفت: این موضوع خلاف قانون است و اگر موردی دیده شود، برخورد جدی خواهد شد.

 

فارس

2025

پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top