خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ الأربعاء ١٤ شعبان ١٤٤١ Wednesday, April 8, 2020
کد خبر: 935423
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۵:۴۰
واکنش حسین کعبی در خصوص احضارش به پلیس فتا
مربی سپیدرود درباره احضارش به پلیس فتا می گوید نمی‌دانم چرا مالک سابق تیم از من شکایت کرده است. پلیس فتا به من زنگ زد و من هم گفتم تهران هستم و نمی‌توانم اردو را  ترک کنم.
حسین کعبی واکنش حسین کعبی در خصوص احضارش به پلیس فتا
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، حسین کعبی هم جزو بازیکنانی است که مالک سابق سپیدرود رشت از او به پلیس فتا شکایت کرده است. کعبی در این باره می گوید؛ «او آدم بیکاری است، نمی‌دانم دنبال چه می‌گردد. کسی هم او را نمی‌شناسد اگر بخواهم در مورد او حرف بزنم اصلا چه کسی هست؟ پلیس فتا ما را خواسته با جان و دل می‌ رویم و مشکل خاصی نیست اما او اگر از ۴۰ نفر شکایت کرده بهتر است از کل مردم گیلان شکایت کند. او فوتبال گیلان را نابود کرد به همه دروغ گفت شکایت کرده ما هم به پلیس فتا می‌رویم ببینیم موضوع چیست.»


حسین کعبی در این باره توضیحات بیشتری می دهد؛ «دوست دارم خودش بیاید و رودرو از او سوال کنید ببینم جرأتش را دارد جواب بدهد. فقط می‌خواهم بپرسم شما چگونه در کار برق بودی، در کار خرید و فروش ماشین بودید و گفتید به این دولت من برق می‌فروشم! پس چه شد؟ الان کجا هستید؟ این آدم‌ها نباید به فوتبال ورود کنند. نمی‌دانم او یا آدم دیگری بود که پارسال آمده بود و کروات می‌زد، آمدند تیم را بدبخت کردند. مربی جدید را آوردند و میلیاردی قرارداد بستند. این آدم‌ها نباید در فوتبال باشند.من هم نمی‌دانم چرا از من شکایت کرده است. روحم هم خبر ندارد، پلیس فتا به من زنگ زد و من هم گفتم تهران هستم در اردو هستم و نمی‌توانم اردو را  ترک کنم هر زمان اردو تمام شد در خدمت شما هستم. فقط گفتند باید بروم اگر هم خودتان هم نتوانستید وکیل‌تان را بفرستید او از ۴۰ نفر شکایت کرده این آدم‌ها به دنبال شهرت هستند. کسی که گیلانی است و نمی‌تواند در آنجا زندگی کند و از آنجا فرار کرده بهتر است در موردش سکوت کنیم.»

 

فارس

451

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top