خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ السبت ١٦ ربيع الثاني ١٤٤١ Saturday, December 14, 2019
کد خبر: 945497
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۵
توهین ضدانقلاب به ملت وفادار ایران؛
مردم ایران «مرد» نیستند و منافع شخصی‌شان را ترجیح می‌دهند!
هموطنان عزیزمان با وفاداری کامل به انقلاب اسلامی، در طول چهار دهه اخیر بدخواهان را ناکام گذاشته و آن‌ها را از رسیدن به اغراضشان مأیوس کرده‌اند.
ملت ایران راهپیمایی مردم ایران «مرد» نیستند و منافع شخصی‌شان را ترجیح می‌دهند!
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، حمایت حداکثری ملت شریف ایران از نظام مردم‌سالار جمهوری اسلامی ـ در عین مشکلات موجود ـ و همراه نشدن آنان با براندازانی که هم‌پیمان دشمنان کشورند، ضدانقلاب را به حیرت و خشم واداشته است؛ تا جایی‌که نقاب خود را کنار زده و علنا به ایرانیان اهانت می‌کنند.

 

در نمونه‌ای تازه، پایگاه ضدانقلاب "گویا نیوز" نوشت: «خیلی‌ها انگشت به دهان مانده‎اند و تعجب می‌کنند که حکومت اسلامی چرا سرنگون نمی‌شود؟!»

 

این وب‌سایت افزود: «هرچه نویسندگان سیاسی و برنامه‌سازان سرنگونی‌طلب تلویزیونی، بیشتر بر خواست خود پای می‌فشارند، انگار جامعه با آن‌ها لج کرده و بی‌اعتنایی نسبت به این خواسته‌ها بیشتر می‌شود.»

 

گویا نیوز سپس با ادبیاتی توهین‌آمیز چنین نتیجه‌گیری کرد: «واقعیت این است که مردم، مردِ تغییر دادن حکومت و به خطر انداختن داشته‌ها و منافع شخصی خود نیستند.»

 

گفتنی است براندازان در حالی وعده آینده‌ای بهتر را به ملت ایران می‌دهند که همواره مشوق دشمنان کشور برای تنگ کردن حلقه تحریم علیه مردم بوده و حتی برای قبضه کردن قدرت، از حمله نظامی به میهن خود حمایت می‌کنند.

خوشبختانه هموطنان عزیزمان با وفاداری کامل به انقلاب اسلامی، در طول چهار دهه اخیر بدخواهان را ناکام گذاشته و آن‌ها را از رسیدن به اغراضشان مأیوس کرده‌اند.

 

در جریان سیلاب اخیر نیز فعالان ضدانقلاب انتظار داشتند فشار مضاعف در کنار شانتاژ رسانه‌ای از بیرون به موجی اعتراضی و ساختارشکنانه منتهی شود؛ اما ملت رشید ایران با همبستگی بی‌نظیر خود و نمایشی شکوهمند از همدلی و ایثار، باز هم نقشه دشمن را نقش بر آب کرد.

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top