|
پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ الخميس ١٤ جمادى الثانية ١٤٤٢ Thursday, January 28, 2021
کد خبر: 945716
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۹:۴۲
موج فیلترینگ آمریکا به حساب‌های شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی رسید
شرکت آمریکایی گوگل حساب‌های رسمی یوتیوب، شبکه «پرس تی وی» و شبکه «هیسپان تی‌وی» را بدون اطلاع قبلی مسدود کرد.
پرس تی وی موج فیلترینگ آمریکا به حساب‌های شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی رسید
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، «پرس‌تی‌وی» گزارش داد؛ شرکت آمریکایی گوگل حساب های یوتیوب شبکه «پرس‌تی‌وی» و شبکه اسپانیایی‌زبان «هیسپان تی‌وی» را بدون اطلاع قبلی و با ادعای نقض قوانین مسدود کرد.

 

حساب یوتیوب این دو شبکه برای کاربران همچنان قابل مشاهده است اما پرس تی‌وی و هیسپان تی‌وی دسترسی به ادمین برای ارسال محتوای جدید ندارند.

 

گوگل صرفا به انتشار یک پیام عمومی بسنده کرده و در این مورد توضیحی ارائه نکرده است.

 

گفتنی است، در روزهای اخیر و پس از تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط آمریکا، حساب‌های کاربری شخصیت‌هایی چون «سردار قاسم سلیمانی» ؛ «سرلشگر عزیز جعفری» ؛ «سرلشگر باقری» ؛ «سردار موسی کمالی» و... با صدها هزار دنبال کننده در اینستاگرام مسدود شد.

 

این حقایق نشان می‌دهد که غرب به هیچ وجه در ادعای آزادی خواهی خود صادق نیست بلکه از این حربه فقط برای منافع خود و اتهام زنی به دیگران سوء استفاده می‌کند و گرنه حتی حاضر نیست اجازه دهد سخنان مخالفانش به گوش مخاطبان در جهان برسد.


همانطور که در مسئله دموکراسی خواهی نشان داده است، حاضر است با عربستان دیکتاتور مآب و دیگر کشورهای پادشاهی هم پیاله شود و آنها را به نقض حقوق بشر و ضدیت با دموکراسی متهم نکند اما کشورهایی را که هم راستا با منافع خود نمی بیند حتی اگر انتخابات داشته باشند و مسئولین آنها از سوی مردم انتخاب شوند به ضدیت با دموکراسی متهم کند.
 

 

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top