خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ الأربعاء ٣ جمادى الثانية ١٤٤١ Wednesday, January 29, 2020
کد خبر: 947484
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۷
خطر ! مصرف بالای داروی نشاط‌ آور در همدان
کارشناس مسئول مشاوره و مددکاری اداره کل زندان های استان همدان بابیان اینکه همدانی هاغمگین هستندگفت:میزان مصرف داروی نشاط آور،روان گردان وآرامبخش درهمدان به شدت بالااست.
قرص خطر !  مصرف  بالای  داروی  نشاط‌ آور  در  همدان
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز،   کارشناس مسئول مشاوره و مددکاری اداره کل زندان های استان همدان با بیان اینکه همدانی ها غمگین هستند گفت:میزان مصرف داروی نشاط آور،روان گردان و آرامبخش در همدان به شدت بالااست.

 

شهریارعبدالمالکی در کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استان با بیان اینکه تعاریف مفاهیم،تعیین شاخص ها و نهادهای متولی وتدوین شیوه نامه داوری برای برگزاری بهتر جشنواره بانوان پرافتخار الوند انجام شود گفت:شیوه نامه کار در معرفی شهروند نمونه وجود ندارد و افراد به صورت سلیقه ای انتخاب می شوند.وی با بیان اینکه در طراحی لباس ابعاد روانشناختی و جامعه شناسی آن در نظر گرفته نمی شود افزود:جای خالی کارشناسان روانشناسی،جامعه شناسی،مذهبی و اقتصادی در برگزاری جشنواره های مختلف خودنمایی می کند.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه در استان همدان امری به نام سنجش نشاط اجتماعی وجود ندارد عنوان کرد:هیچ شاخصی برای بیان نشاط اجتماعی در زنان وجود نداشته و عوامل فردی و اجتماعی متاثر بر آن احصا نشده است و باید پیمایش منطقه ای یااستانی برای سنجش نشاط اجتماعی در زنان صورت گیرد.

 

کارشناس مسئول مشاوره و مددکاری اداره کل زندانهای استان همدان با بیان اینکه شیوه های نشاط اجتماعی از مقوله هایی است که باید به جد مورد پایش مجدد قرار گیرد گفت:متاسفانه آخرین مطالعات نشان می دهد که نه تنها خانم های همدانی بلکه مردم همدان غمگین هستند و میزان مصرف داروی نشاط آور،روان گردان و آرامبخش در همدان به شدت بالااست.

 

ایسنا

2025

پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top