خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ الأحد ٢٨ جمادى الثانية ١٤٤١ Sunday, February 23, 2020
کد خبر: 948804
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۳/۲ - ۲۳:۰۱
واکنش مشاور فدراسیون فوتبال به شبهه افکنی بی بی سی در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی:
تاج شخصا «ویلموتس» را انتخاب کرد/ بی‌بی‌سی به دنبال تخریب نظام است
دبیرکل فرهنگی فدراسیون های ورزشی: اتفاقا این بار خود آقای تاج وارد قضیه شد و به تنهایی به کشورهای مختلف از جمله فرانسه، اسپانیا و هلند سفر کردند که در نهایت به گزینه آقای ویلموتس رسیدند و قطعا دیگران هیچ نقشی در انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ندارند.
 غلامحسین زمان آبادی، مشاور فرهنگی و اجتماعی فدراسیون فوتبال تاج شخصا «ویلموتس» را انتخاب کرد/ بی‌بی‌سی به دنبال تخریب نظام است
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بی بی سی فارسی در راستای سیاست های شبهه افکنانه خود این بار به سراغ موضوع انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال رفت و سعی کرد در مطلبی انتخاب سرمربی را به مقاماتی خارج از فدراسیون نسبت دهد.

 

 

 

در همین خصوص خبرنگار جام نیوز، در گفت و گویی با غلامحسین زمان آبادی، دبیرکل فرهنگی فدراسیون های ورزشی و مشاور رییس فدراسیون فوتبال ایران به بررسی شبهات مطرح شده در انتخاب سرمربی تیم ملی و آخرین وضعیت قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال پرداخت.

 

زمان آبادی در این خصوص اظهار داشت: اتفاقا این بار خود آقای تاج وارد قضیه شد و به تنهایی به کشورهای مختلف از جمله فرانسه، اسپانیا و هلند سفر کردند که در نهایت به گزینه آقای ویلموتس رسیدند و قطعا دیگران هیچ نقشی در انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ندارند.

 

وی ادامه داد: رسانه هایی همچون بی بی سی با انتشار این گونه اخبار نادرست به دنبال ناکارآمد و فاسد نشان دادن نظام هستند تا از این طریق مردم را از جمهوری اسلامی ناامید کنند. در نتیجه ما هرکاری کنیم این رسانه ها سعی می کنند سوء تفاهم ایجاد کنند و برای مثال مدعی می شوند مربی تیم ملی خارج از فدراسیون انتخاب می شود.

 

مشاور فرهنگی و اجتماعی فدراسیون فوتبال بیان داشت: شاید در گذشته افرادی خارج از فدراسیون فوتبال در انتخاب سرمربی تیم ملی دخالت می کردند اما در حال حاضر هیچ کس در کار آقای تاج دخالت نمی کند. همچنین این بار خود آقای تاج وارد پروسه انتخاب سرمربی تیم ملی شد تا هیچ دلالی وارد ماجرا نشود و یا افرادی اعمال نفوذ نکند؛ حتی معاونین و هیئت رئیسه فدراسیون هم در جریان اقدامات آقای تاج نبودند.

 

زمان آبادی ادامه داد: ما در رسانه بحثی با عنوان روانشناسی مدیا داریم. رسانه هایی همچون بی بی سی می دانند که جوانان به مسائلی همچون فوتبال علاقه دارند برای همین روی این موضوع برنامه ریزی می کنند.و به عنوان نمونه برنامه ای با عنوان  "رختکن" در شبکه «من و تو» در خصوص موضوع فوتبال ساخته شده که در اصل اهداف ضدنظام خود را از این طریق دنبال می کنند چون می دانند جوانان روی فوتبال حساسند قصد دارند از سوژه فوتبال بر علیه نظام استفاده کنند.

 

وی گفت: رسانه های ما باید متوجه باشند که در دام رسانه های خارج از کشور گرفتار نشوند. این جوسازی علیه انتخاب سرمربی تیم ملی طبیعی است که بازتاب هایی روی نسل جوان ما دارد و می خواهند از این طریق روی فکر و ذهن جوانان اثر گذارند تا نظام را تخریب کنند.

 

مشاور فرهنگی و اجتماعی فدراسیون فوتبال ایران در پایان در خصوص قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال نیز اظهار داشت: قراردادی که با آقای کیروش بسته شده بود بندهایی داشت که ما با آن دچار مشکل شدیم اما این بار با توجه به تجربیات گذشته قرارداد محکمی بسته شده است.

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top