خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ الخميس ١٤ ربيع الثاني ١٤٤١ Thursday, December 12, 2019
کد خبر: 948811
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۳/۲ - ۱۷:۳۷
حکم اعدام مردی که 5 فرزندش را کشت، صادر شد +عکس
مرد آمریکایی که پس از بازگشت از سفر «دیزنی وورلد» پنج فرزندش را کشته بود، به اعدام محکوم شد.

مرا (۸ ساله)، الیاس (۷ ساله)، نیثن (۶ ساله)، گبرئیل (۲ ساله)، و ابیگیل (۱ ساله) در سال ۲۰۱۴ توسط پدرشان تیموتی جونز کشته شدند. حکم اعدام مردی که 5 فرزندش را کشت، صادر شد +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، یک مرد از کارولینای جنوبی که پنج فرزندش را در سال ۲۰۱۴ کشت، این ماه به مجازات اعدام محکوم شد.

 

به نوشته صدای آمریکا، مرا (۸ ساله)، الیاس (۷ ساله)، نیثن (۶ ساله)، گبرئیل (۲ ساله)، و ابیگیل (۱ ساله) در سال ۲۰۱۴ توسط پدرشان تیموتی جونز کشته شدند.

 

به گزارش مجله پیپل، «تیموتی جونز جونیر» ۳۷ ساله، جسد پنج فرزندش را نزدیک به یک هفته در خودروی شاسی‌بلندش حمل می کرد، تا این که اجساد را که در کیسه های پلاستیکی زباله قرار داده بود، در خرابه ای در شهر کمدن ایالت آلاباما دور انداخت.

 

به گفته دادستان ها، جونز اول پسر ۶ ساله اش «نیثن» را به خاطر خراب کردن پریز برق داخل خانه کاروان‌شان کشت. دختر بزرگش «مرا» که ۸ ساله بود و پسر ۷ ساله اش «الیاس» را با دستانش خفه کرد.

 

دادستان ها گفتند که آخرین حرف «مرا» به پدرش «دوستت دارم بابا» بود.

 

شبکه فاکس در گزارشی نوشت که جونز بعدا فرزند آخرش، «گبرئیل» ۲ ساله، و «ابیگیل» یک ساله را با کمربند خفه کرد.

 

جونز چند روز در حالی که جسدهای در حال پوسیده شدن فرزندانش در پشت ماشین بود، چهار ایالت را رانندگی کرد و حتی شب ها در ماشین می خوابید.

 

 

تیموتی جونز، در می سی سی پی دستگیر شد - ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۴

 

در سپتامبر سال ۲۰۱۴ در میسی سیپی، در ایست بازرسی پلیس متوجه بوی تعفن جسدها ها که هنوز در ماشین باقی مانده بود، شد و او را دستگیر کرد. او به پلیس اعتراف کرد که بچه هایش را کشته است. او مدعی شد فرزندانش قصد داشتند او را بکشند، تکه تکه کنند و به سگ ها بدهند، پس با کشتن آنها از خود دفاع کرد.

 

کینه به دل مانده او از زنش که به او خیانت کرده بود، و فشار مسئولیت پنج فرزند که به گردن او افتاده بود، ظاهراً از عوامل دیگری بود که موجب این حمله روانی شده بود.

 

بسنده کردن به یک گزارش ساده برای چنین جنایت تکان دهنده ای در صدای آمریکا، در حالی است که صفحه اصلی این وبسایت وابسته به دولت آمریکا پر است از اخبار ایرانیانی که خلافکار، بزهکار و مجرم اند و از حمایت سیاسی ظاهری این رسانه بهره مند.

 

ظاهرا برای کارمندان و مدیران آمریکایی این رسانه شهروند خلافکار ایرانی ها از درجه اهمیت بالایی نسبت به شهروندان آمریکایی برخوردار است.

 

این خبر چنان برای این رسانه بی اهمیت بوده که آن را تنها در سرخط و گزیده خبرها گنجانده شد.

 

115

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top