خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ الثلاثاء ١ رجب ١٤٤١ Tuesday, February 25, 2020
کد خبر: 948819
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۳/۲ - ۱۹:۰۳
حمله مهدی خلجی به رضا پهلوی در واشنگتن پست
«رضا پهلوی یادآور نقاط قوت جمهوری اسلامی است چون مردم را به یاد رژیمی می اندازد که برای سرنگون ساختن آن و پایه ریزی حکومتی ایده آل، انقلاب کردند.»
رضا پهلوی حمله مهدی خلجی به رضا پهلوی در واشنگتن پست
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، مهدی خلجی، کارمند انستیتو واشنگتن، که اخیرا به علت فساد اقتصادی همسرش (مرجان شیخ الاسلامی) مورد هجمه اکانت های سلطنت طلب قرار گرفته بود، طی یادداشتی در واشنگتن پست به بی کفایتی رضا پهلوی اشاره کرده است.

 

انتقادات گسترده اکانت های اپوزیسیون به ویژه سلطنت طلبان در توییتر از آقای خلجی تا جایی پیش رفت که وی مجبور شد برای مدتی اکانت خود را حذف کند.

 

کارمند انستیتو واشنگتن در این یادداشت اشاره کرده که رضا پهلوی یادآور نقاط قوت جمهوری اسلامی است چون مردم را به یاد رژیمی می اندازد که برای سرنگون ساختن آن و پایه ریزی حکومتی ایده آل، انقلاب کردند.

 

آقای خلجی همچنین نوشته که ربع پهلوی در گرد آوردن اپوزیسیون زیر چتری واحد و جلب حمایت اقشار مختلف ضدانقلاب، شکست خورده است.

 

وی همچنین اپوزیسیون خارج نشین را دارای اختلافات عمیق و ضعف فکری می داند و آن ها را گروه هایی فاقد کارآیی خوانده که لیاقت حمایت های دولت آمریکا را ندارند.

 

گفتنی است امیر اعتمادی، از فعالان سلطنت طلب و عضو فرشگرد، به این یادداشت واکنش نشان داده و گفته، خلجی همان شخصی است که بیشترین تلاش را برای عدم پخش مصاحبه رضا پهلوی با شبکه ایران اینترنشنال انجام داده است.

 

111

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top