خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ الاثنين ١١ ربيع الثاني ١٤٤١ Monday, December 9, 2019
کد خبر: 949755
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۹:۰۷
نگاهی به یک پدیده ناپسند؛
تبرئه «نجفی» در محکمه اصلاح‌طلبان؛ آمدنیوز هم شاهد است!
هم اصلاح‌طلبان تلاش می‌کنند با الصاق برچسب‌های ضداخلاقی، هم‌جناحی خود را در جنایت محق نشان دهند؛ هم رسانه‌های دروغ‌پرداز و سفارشی‌نویس نظیر آمدنیوز به این خط تبلیغاتی ناپسند دامن می‌زنند.
محمدعلی نجفی آمدنیوز تبرئه «نجفی» در محکمه اصلاح‌طلبان؛ آمدنیوز هم شاهد است!
به این مطلب امتیاز دهید
85.7% 14.3% بازدید

به گزارش جام نیوز، بعد از ماجرای جنجالی به قتل رسیدن خانم «میترا استاد» که پس از چند ساعت شوهرش «محمدعلی نجفی» سیاستمدار مشهور اصلاح طلب، به ارتکاب آن اقرار نمود و خود را تسلیم مراجع انتظامی کرد؛ تکاپویی عجیب و غریب در میان برخی فعالان اصلاح طلب برای تطهیر دامان قاتل شکل گرفت که موجب شگفتی ناظران شده است.

 

با توجه به اینکه سرنوشت پرونده و حکم نهایی مرجع قضائی اعلام نشده، هرگونه اتهام‌زنی نکوهیده و دور از انصاف به‌نظر می‌رسد؛ گواینکه متهم اصلی در مقابل عموم به صراحت خود را عامل جنایت معرفی کرده است.

اما از سوی مقابل نیز خیلی زننده و غیراخلاقی است که جمعی از اصلاح طلبان با هدف حمایت از هم‌جناحی خود، مرزهای حیا را جابجا کنند و زن قربانی را با تهمت‌هایی آنچنانی مقصر جلوه دهند!

 

این پدیده جالب و البته اسفبار، به یکی دیگر از صحنه‌های هم‌صدایی ضدانقلاب و طیف تندرو اصلاح طلب بدل شده است.

حالا هم جماعت مورد اشاره تلاش می‌کنند با الصاق برچسب‌های ضداخلاقی، هم‌جناحی خود را در این جنایت محق و مظلوم نشان دهند؛ هم رسانه‌های دروغ‌پرداز و سفارشی نویس نظیر آمدنیوز به این خط تبلیغاتی ناپسند دامن می‌زنند.

 

باید دید در پرونده قتل میترا استاد چه سودا یا سرنخ یا انگیزه مشترکی وجود دارد که این دو گروه را با اسم رمز "پرستو" برای چندمین بار متحد کرده است!؟

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top