|
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ الخميس ٥ شوّال ١٤٤١ Thursday, May 28, 2020
کد خبر: 949773
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۲۳:۳۳
انتقاد از نگاه لیبرالی به ماجرای نجفی و استاد؛
قتل در منزلی که قیمتش 9924 برابر حقوق کارگر ایرانی است!
علی علیزاده: «در ایران امروز که جوانان به‌خاطر مسائل مالی توان ازدواج ندارند، نجفی برای همسر دومش منزلی 15 میلیاردی در سعادت آباد گرفته. یعنی چه؟»
برج آرمیتا سعادت آباد قتل در منزلی که قیمتش 9924 برابر حقوق کارگر ایرانی است!
به این مطلب امتیاز دهید
90.9% 9.1% بازدید

به گزارش جام نیوز، «علی علیزاده» فعال سیاسی مقیم اروپا، در صفحه اینستاگرام خود راجع به ماجرای قتل «میترا استاد» توسط «محمدعلی نجفی» نوشت: لیبرال‌ها با کمک بی بی سی هر لحظه حاشیه جدیدی می‌سازند تا ما را گیج و قاتل و مقتول را عوض کنند. نباید اصل ماجرا را فراموش کنیم.

 

وی افزود: در ایران امروز که جوانان به‌خاطر مسائل مالی توان ازدواج ندارند، نجفی برای همسر دومش منزلی 15 میلیاردی در سعادت آباد گرفته. یعنی چه؟

 

علیزاده در ادامه نوشت: امسال بعد از اعتراض بسیار، دولت حقوق پایه کارگر را به یک میلیون و پانصد هزار رساند. یعنی منزلی که نجفی برای همسر دومش گرفته، معادل نه هزار و نهصد و بیست و چهار ماه حقوق یک کارگر ایرانی بوده!

 

به‌نوشته این فعال مقیم اروپا، اصل ماجرا این است که معاون اول سابق دولتی که مردم را به صبر اقتصادی علیه تحریم ها دعوت می‌کند، هفته پیش به همسر دومش پیشنهاد طلاق با یک لکسوس یک میلیارد تومانی و  1362 سکه داده؛ وقتی نپذیرفته، این زن را در منزل 15 میلیارد تومانی با ضرب گلوله کشته!

 

وی خاطرنشان ساخت: حالا تمامی جناح اشراف و نئولیبرال‌ها در تطهیر این جنایت بسیج شده‌اند. روزنامه‌نگاران شرق و آرمان و سازندگی هم لباس رزم‌ پوشیده‌اند. اصلا سرمایه‌گذاری صدها میلیاردی روی رسانه برای همین روزهاست. سلبریتی هایی که دستمزدهای میلیاردی‌ می‌گیرند و ابزار پولشویی ابرمیلیاردرها هستند هم به کمک آمده‌اند.

 

 

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top