|
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ الأحد ٢١ ذو القعدة ١٤٤١ Sunday, July 12, 2020
کد خبر: 950953
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۵
ماموستا سرخابی: شبکه کلمه به دنبال خدمتگزاری به انگلیس و آمریکا و صهیونیسم است
شبکه های نور و کلمه از طرف انگلیس تغذیه می شوند... آنها دنبال یک بهانه و روزنه ای هستند تا بتوانند یک خدمتگزاری به انگلیس و آمریکا و صهیونیسم انجام دهند.
ماموستا ابراهیم سرخابی ماموستا سرخابی: شبکه کلمه به دنبال خدمتگزاری به انگلیس و آمریکا و صهیونیسم است
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، برخی شبکه های ماهواره ای همچون کلمه و نور، با ادعای حمایت از اهل سنت، دائما به دنبال ایجاد اختلاف بین شیعه و اهل سنت هستند و با طرح مسایل تفرقه انگیز، بیش از آنکه به مباحث دینی بپردازند، بهره برداری سیاسی می کنند.

 

سایت پرسشگران در گفتگویی با ماموستا ابراهیم سرخابی، امام جمعه اهل سنت پیرانشهر، نظر ایشان را درباره این شبکه ها جویا شد.

 

ماموستا ابراهیم سرخابی گفت: «شبکه های نور و کلمه از طرف انگلیس تغذیه می شوند... آنها دنبال یک بهانه و روزنه ای هستند تا بتوانند یک خدمتگزاری به انگلیس و آمریکا و صهیونیسم انجام دهند. درماجرای اخیر (توهین به مقدسات اهل سنت توسط مداح) مداح کسی نیست که از طرف دولت منصوب شده باشد؛ کسی نیست که نظام به او کارت کارمندی داده باشد؛ حالا این مداح چقدر آگاهی داشته و مسائل را چگونه بیان می کند؟ این شیوه کار خودش است و آنها مزدورند که با پول کار می کنند. مداح هیچ گناهی ندارد و آگاهی خاص ندارد و اینطور یاد گرفته است و نظام هم با اینگونه افراد برخورد می کند. مقام معظم رهبری فرمودند کسانی که آگاهانه یا ناآگاهانه چه شیعه و چه سنی باشد، اگر مسائل تفرقه آمیز مطرح کند، او مزدور دشمن است. شبکه هایی مثل کلمه هم بالاخره باید یک حرفی بزنند و بتوانند برای خشنودی اربابانشان یک حرکتی انجام بدهند.»

 

 

106

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top