خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١ Monday, October 21, 2019
کد خبر: 951221
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۵:۴۵
افشاگری جنجالی مترجم برانکو:آقایان باعث جدایی همیشگی برانکو از ایران شدند!
رضا چلنگر گفت: نمی دانم هدف مدیران فراری دادن برانکو بود یا نه اما عملا با کارهای خود این طور شد و او برای همیشه رفت.
برانکو ایوانکوویچ رضا چلنگر افشاگری جنجالی مترجم برانکو:آقایان باعث جدایی همیشگی برانکو از ایران شدند!
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، رضا چلنگر، مترجم و در واقع دوست قدیمی برانکو با بیان اینکه این مربی می توانست به خاطر بدعهدی باشگاه وسط فصل پرسپولیس را ترک کند، گفت:

نمی دانم هدف مدیران فراری دادن برانکو بود یا نه اما عملا با کارهای خود این طور شد و او برای همیشه رفت.

 

رضا چلنگر مترجم معروف فوتبال ایران که رابطه ی نزدیکی با برانکو ایوانکوویچ دارد، در گفتگویی بااشاره به جدایی ناگهانی این مربی از پرسپولیس، اظهار داشت:

اواخر لیگ من می دانستم که برانکو از پرسپولیس جدا می شود. از شرایطی که در تیم داشت، راضی نبود. او تصمیم قطعی به جدایی نگرفته بود اما وقتی رفته رفته لیگ به پایانش نزدیک می شد، به تصمیمش بیشتر مطمئن می شد. دیدید که هفته ی پیش هم رسما به باشگاه نامه فرستاد و درخواست فسخ دوطرفه کرد. البته من نامه را ندیدم ولی جدایی برانکو برای من دور از انتظار نبود.

 

وی افزود :

برانکو تمایلی نداشت با این شرایط موجود در باشگاه کار کند. بدقولی ها و نشدن ها به رغم نتایجی فوق العاده خوبی که کسب کرده بود، صبر هر آدمی را لبریز می کند. مدام تعهد باشگاه بد اجرا می شد یا بهتر است بگویم که اصلا اجرا نمی شد.آدم یک جایی می بُرد. شما چقدر مگر تحمل دارید؟ شما باشید این قدر خوب نتیجه بگیری و بعد بگویند برو پی کارَت، تحمل می کنی؟

 

مترجم سابق برانکو تصریح کرد:

این مربی هم برای پرسپولیس جام آورد و هم ارزآوری داشت. تعهدی که مربی به یک باشگاه دارد، مگر چه چیزی است؟ به غیر از کسب قهرمانی و گرفتن جام است؟ مربی باید جام بیاورد و نباید شما را ماساژ بدهد که. جام های خود را آورده. تیم را به فینال آسیا رسانده. ارزآوری خود را داشته. نه تنها حقوق خود بلکه حقوقی که برای بستن یک تیم لازم است را با فینالیست شدن به باشگاه هدیه داده است. آن وقت آیا باید حقوق چنین مربی موفقی ۷ ماه عقب بیافتد؟ برانکو تعهدات خود را به باشگاه کاملا انجام داده است. حالا باشگاه چقدر به تعهداتش عمل کرده است؟

 

رضا چلنگر گفت:

باشگاه مگر از متن قرارداد مربیان خود خبر ندارد که چه زمانی باید به تعهداتش عمل کند؟ اول باید حق و حقوق مربیان و سپس بازیکنانش را بپردازد. یک مدیرعامل هیچگاه کاری بیشتر از این ندارد. وقتی تیم در داخل زمین نتیجه می گیرد، همه مشکلات باشگاه پشت آن پنهان می شود که نباید این طور باشد. مدیرعامل که نباید ارنج کند. او فقط باید برای باشگاه پول بیاورد و کار دیگری ندارد. مدیرعامل باید برود پول پیدا کند و به باشگاه بیاورد. هیچ کار بیشتر و دیگری ندارد.

 

وی خاطرنشان کرد:

مدیریت آنچه نباید را کرده است. کسی به شما مدام توهین کند و آخر هم بگوید ببخشید، مگر می شود؟ هرکاری دلشان خواست با برانکو کردند و آخر سر هم می گویند ببخشید. مدیر فعلی فقط مقصر نیست. باید یکی دو مدیر به عقب برگردید. اولی اذیت کرد. دومی ضربه زد و سومی کار را تمام کرد. ظاهرا در ماه های قبل، باشگاه پول داشته اما به برانکو نداده است. این یکی از دلایل ناراحتی او بوده که مدیران چرا به تعهد خود عمل نمی کنند. عرب ۹ ماه مدیرعامل بوده و اقرار کرد که ما نتنها پول ندادیم که از برانکو قرض هم گرفتیم.

 

مترجم سابق برانکو در پاسخ به این سوال که آیا به نظر شما مدیران خواستند او را فراری بدهند؟ افزود:

نمی دانم هدفشان این بوده اما عملا با کارها و اتلاف وقت هایی که کردند، این اتفاق افتاد و برانکو رفت. اینکه گفتند ما می خواهیم برانکو را برگردانیم، هم خنده دار بود چرا که دیر شده بود. ۴ سال اخیر خیلی او را اذیت کردند. وقتی مربی را به اینجا می رسانند که رسما درخواست پول و فسخ می کند، آیا باید به بازگشتش امید داشت؟ اصلا برگشتن او معنی دارد؟

 

پارس فوتبال

451

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top