خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ الأربعاء ٧ شعبان ١٤٤١ Wednesday, April 1, 2020
کد خبر: 951648
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۴/۳ - ۲۱:۵۴
سیاستمداران آمریکایی خطاب به ترامپ: پهپاد آمریکا در حریم هوایی ایران چه می کرد؟
رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا: ترامپ خطرناک، خودشیفته، بیچاره، جنگ طلب دروغگو که باید استیضاح شوی: بگو پهباد آمریکا در حریم هوایی ایران چه می کرد؟
ترامپ سیاستمداران آمریکایی خطاب به ترامپ: پهپاد آمریکا در حریم هوایی ایران چه می کرد؟
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، ماکسن وارترز ، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا، در توئیت هایی پشت سر هم خطاب به ترامپ نوشت:

 

 

 حساب توئیتری ماکسن وارترز

 

 توئیت اول :

«این رئیس جمهور در حال انجام حربه های قدیمی اش به این صورت است که جان بولتون و مایک پامپئو بر طبل جنگ می کوبند، و او تظاهر به معقول بودن می کند، تا وقتی به ایران حمله نظامی کرد، بگوید من کوشش کردم تا به ایران حمله نکنیم. کوشش واقعی دیپلماسی است.»

 

 

توئیت دوم :

«ترامپ؛ تو بخاطر به اصطلاح متوقف کردن حمله به ایران هیچ اعتباری به دست نمی آوری. چرا این پهپاد بدون سرنشین در حریم هوایی ایران بود؟ چرا این ماموریت شناسایی درحال انجام بود؟ تحریک نکن و سپس اظهار بی گناهی هم نکن.»

 

 

توئیت سوم :

«می دانیم که شما خود را برای جنگ با ایران آماده می کنید. همین حالا آن را متوقف کن. ایران به تعهدات خود در قبال برجام عمل می کرد. تو و نتانیاهو بهتر است ما را به جنگ دیگری نبرید. ما و اسراییل به جنگ نیازی نداریم.»

 

 

توئیت چهارم :

«ترامپ تحریم های بیشتری را بر ایران قرار می دهی. داری کوشش می کنی ایران را تحریک کنی به طوری که بتوانی به آن حمله کنی. داری کشورهای دیگری را که آنها هم بخشی از برجام بودند، از ما دور می سازی. چه طور انتظار داری که متحدان ما به ما در جنگ با ایران بپیوندند.»

 

 

توئیت پنجم :

«آیا تصور می کنی نگران کردن آمریکا درباره جنگ با ایران بر درخواست های فزاینده برای تحقیق درباره استیضاح تو سایه می افکند؟ ترامپ، تو یک نمونه خطرناک، خود شیفته و بیچاره از یک رئیس جمهور هستی، باید استیضاح شوی.»

 

 

توئیت ششم :

«ترامپ بهتر است بدانی که بدون اجازه کنگره برای استفاده از نیروی نظامی نمی توانی اعلام جنگ کنی. بهتر است کوشش بیهودی نکنی.»

 

توئیت های پشت سر هم ماکسن وارترز

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top