|
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ الأحد ٨ شوّال ١٤٤١ Sunday, May 31, 2020
کد خبر: 952222
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۴/۹ - ۲۰:۵۴
شیخ علی صالحی: آمدنیوز عامل تفرقه مسلمین | انهدام پهباد نشان داد ایران مستعمره استکبار نیست
شیخ علی صالحی امام جمعه اهل سنت منصور آباد قشم: دیدگاه خود درباره کانال معاند آمد نیوز و عملکرد سپاه در رابطه با سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا را بیان کرد
شیخ علی صالحی امام جمعه اهل سنت منصور آباد قشم شیخ علی صالحی: آمدنیوز عامل تفرقه مسلمین | انهدام پهباد نشان داد ایران مستعمره استکبار نیست
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، شیخ علی صالحی امام جمعه اهل سنت منصور آباد قشم، در مصاحبه با یکی از سایت های برادران اهل سنت دیدگاه خود نسبت به مسائل سیاسی روز را بیان کرد. او درباره کانال معاند آمد نیوز گفت: این کانال ها برای امروز و دیروز نیستند، و عده ای دنبال ناخنک زدن به وحدت شیعه و سنی هستند. شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی چهل سال است دنبال تفرقه بین مردم  ایران هستند.

 

شیخ علی صالحی امام جمعه اهل سنت منصور آباد قشم

 

 

 همچنین شیخ علی درباره انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا در حریم فضای ایران گفت: آمریکا چهارتا کشور مستعمره ی عربی در خلیج فارس پیدا کرده است تا منافع خود را پیگیری کند و با جنگ افروزی سلاحش را بفروشد.

نیروی های نظامی جمهوری اسلامی ایران  با انهدام پهپاد آمریکایی به آمریکا فهماندند که ایران مانند کشورهای مستعمره ی عربی نیست که بتواند هر طور که می خواهد رفتار کند.

 

وی در ادامه بیان داشت: من خودم در جزیره ی قشم هستم مردم در اینجا از اینکه روی آمریکا کم شد بسیار خوشحال هستند و آمریکایی ها می دانند که ایران متحد و با درایت مثل کشور های عربی نیست که سر خم کند وا گر غلطی بکند بدلیل قدرت نظامی ایران باز هم رویش کم خواهد شد. مردم و جوانان منطقه نیز از سردار تنگسیری تشکر کرده اند و ما با وحدت و قدرتی که داریم آمریکایی ها کاری نمی توانند بکنند ضمن اینکه در این چهل سال دست آنها رو شده است و شرشان نیز ان شاءالله کوتاه می شود.

خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top