|
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ الجمعة ٢٤ ذو الحجّة ١٤٤١ Friday, August 14, 2020
کد خبر: 952540
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۳:۳۰
ذوالفقاری؛
دنیا نباید هزینه منافع برخی قدرت‌های جهانی را بدهد
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در نشست مقدماتی «مهاجرت نامنظم و قاچاق انسان» دراستانبول گفت: ایران، ترکیه، افغانستان، پاکستان، عراق و آذربایجان نباید هزینه منافع برخی قدرت‌های جهانی را بدهند.
حسین ذوالفقاری  دنیا نباید هزینه منافع برخی قدرت‌های جهانی را بدهد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، حسین ذوالفقاری در نشست مقدماتی «مهاجرت نامنظم و قاچاق انسان» دراستانبول گفت: ضرورت دارد تا با ایجاد یک کارگروه مشترک در سطح مدیران کل از وزارت کشور ایران، ترکیه، افغانستان، پاکستان، عراق و آذربایجان، پیش نویس همکاری‌ها تهیه و در نشست وزرا نهایی شود.

وی افزود: این همکاری ها زمینه مبارزه با تروریسم، مبارزه با قاچاق مواد مخدر، کنترل مهاجرت های غیرقانونی، مبارزه با قاچاق سلاح و مهمات و همچنین مسئولیت پذیری و حمایت های سیاسی- اقتصادی و فنی جامعه بین الملل و به ویژه کشورهای غرب باشد.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور تصریح کرد: 6کشوری که در این نشست جمع شده‌اند، هزینه منافع برخی قدرت های جهانی و دیگر کشورها را پرداخت می کنند.

ذوالفقاری اظهار داشت: ما قربانی منافع دیگر کشورها شده ایم بنابراین علاوه بر همکاری های همه جانبه با یکدیگر، ضروری است مسئولیت پذیری سایرکشورها را نیز مطالبه کنیم.

 

فارس

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top