خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ السبت ٢٧ جمادى الثانية ١٤٤١ Saturday, February 22, 2020
کد خبر: 953054
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۱:۱۰
جشنواره «فامیل، چتر خانواده» به آخر خط رسید
دومین جشنواره «فامیل چتر خانواده» که با محوریت خانواده‌ها و توانمندسازی آنها برگزار شده بود به پایان رسید.
جشنواره  جشنواره «فامیل، چتر خانواده» به آخر خط رسید
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، دومین جشنواره «فامیل چتر خانواده» که در ماه مبارک رمضان آغاز شده بود و تا پانزدهم تیرماه ادامه داشت به خط پایان رسید.

اختتامیه این مراسم روز یکشنبه ۲۳ تیرماه  از ساعت ۱۸ تا ۲۰ با حضور پرشور خانواده‌ها و حلقه‌های فامیلی مشارکت کننده در جشنواره و همچنین مسئولان شهری و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در پردیس سینمایی رازی برگزار خواهد شد.

این جشنواره با هدف هدفمند کردن دور همی‌های خویشاوندان و فعال کردن ظرفیت‌های خانواده و اعضای فامیل و تشکیل گروه‌های همیاری در زمینه تحکیم بنیان خانواده با مشارکت ۱۰ منطقه از مناطق تهران و با شعار شهر خدا شهر همدلی برگزار گردید حلقه های فامیلی منتخب و برگزیده خود را شناخت.

 

این جشنواره که با محوریت اجرای برنامه‌های فرهنگی،مذهبی، اجتماعی، ورزشی، علمی، روانشناختی و نظایر آن توسط اعضا و حلقه‌های خویشاوندی و فامیلی برگزارگردید، ضمن جهت دادن به دور همی‌های اعضا فامیل زمینه مشارکت گسترده شهروندان را در برنامه های فرهنگی فراهم کرده است.

در جشنواره فامیل چتر خانواده ۲۲۰ حلقه فامیلی شامل ۱۵۰۰ خانواده بیش از ۲۲۰ پروژه اجرا کردند که ۱۱۸ پروژه منتخب گردید و در پایان ۱۰ پروژه به‌عنوان پروژه‌های برتر در مراسم اختتامیه با حضور سرحلقه‌های خود تجلیل و تقدیر خواهند شد.

در مراسم اختتامیه ضمن تجلیل از ۱۰ حلقه فامیلی برتر سه نفر ناظر و سه نفر تسهیل‌گر نیز تجلیل خواهند شد و درعین حال با حضور سر حلقه های ۴۰ گروه فامیلی هدایایی به رسم یاد بود تقدیم ایشان خواهد شد.

 

فارس

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top