خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ الجمعة ٢١ جمادى الأولى ١٤٤١ Friday, January 17, 2020
کد خبر: 953158
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۸:۱۰
چنگ و دندان رسانه ملکه برای نابودی «ایران»؛
بی بی سی فارسی رسما از تجزیه ایران سخن گفت! + فیلم
در بخش هایی از گفت و گوی شب گذشته بی بی سی فارسی، مهمان تجزیه طلب برنامه مدعی شد که در صورت وقوع جنگ، این احزاب از این فرصت برای «آزادسازی بخش هایی از کردستان» استفاده خواهند کرد تا رسما تجزیه ایران این بار با لفظی دیگر، در آنتن زنده این شبکه وابسته به وزارت خارجه انگلیس تایید و مطرح شود.
بی بی سی بی بی سی فارسی رسما از تجزیه ایران سخن گفت! + فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش جام نیوز، بی بی سی فارسی شب گذشته در ادامه سیاست های تفرقه افکنانه خود بار دیگر تمایلات تجزیه طلبانه خود را بر روی آنتن زنده به نمایش گذاشت.

 

به ادعای بنگاه خبر پراکنی بریتانیا در هفته های گذشته برخی از احزاب کرد با مقامات جمهوری اسلامی ایران دیدار و مذاکره کرده اند. بی بی سی به همین بهانه شب گذشته گفت و گو یی با کامران متین، از کارشناسان این شبکه پیرامون این موضوع ترتیب داد که در آن بارها با عنواین مختلف بحث تجزیه ایران توسط برخی از احزاب کرد که مخالف جمهوری اسلامی هستند مطرح گردید.

 

در بخش هایی از این گفت و گو مهمان تجزیه طلب برنامه مدعی شد که در صورت وقوع جنگ، این احزاب از این فرصت برای «آزادسازی بخش هایی از کردستان» استفاده خواهند کرد تا رسما تجزیه ایران این بار با لفظی دیگر، در آنتن زنده این شبکه وابسته به وزارت خارجه انگلیس تایید و مطرح شود.

 

 

سخن گفتن از تجزیه ایران که این بار بی بی سی با عبارت «آزادی سازی بخش هایی از ایران»، آن را تزئین کرده با واکنش گسترده کاربران فضای مجازی بر علیه این شبکه همراه شده است و یکی از کاربران با عنوان لیلا نریمانی نوشت: « این ادبیات کثافت بی بی سی حال منو بهم میزنه. آزادسازی یه بخشی از یه مملکت دوهزار و پونصد ساله؟! خاک برسرت بی بی سی ابله. آدم باش و طینت پلیدتو نشون نده.»

 

دعوت از مهمانان تجزیه طلب و سخن گفتن از تجزیه سرزمینی با قدمت چند هزار ساله از جمله سیاست هایی است که شبکه بی بی سی فارسی با کمک مجریان به اصطلاح ایرانی خود به دنبال آن است و احتمالا در آینده ای نزدیک گروه های تجزیه طلب را ارتش آزادی بخش نام گذاری خواهد کرد!

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top