خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ الأربعاء ٣ جمادى الثانية ١٤٤١ Wednesday, January 29, 2020
کد خبر: 953172
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۱:۵۹
آبروریزی برای ترامپ درگزارش زنده شبکه فاکس نیوز
در روز قهرمانی فوتبال زنان، جمعی از مردم در جلوی دوربین گزارشگر شبکه فاکس نیوز فریادهای " ترامپ لعنتی" سردادند. ترامپ در واکنش به پخش این گزارش 5 توئیت انتقادی منتشر کرد.
ترامپ آبروریزی برای ترامپ درگزارش زنده شبکه فاکس نیوز
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، بعد از قهرمانی تیم فوتبال زنان آمریکا در مسابقات جام جهانی بانوان، فاکس‌ نیوز، شبکه طرفدار ترامپ، گزارش زنده‌ای را از یک رستوران‌ در شهر لیون فرانسه، محل برگزاری مسابقه پخش می‌کرد که  برخی از آمریکایی‌های شروع به توهین و فحاشی علیه دونالد ترامپ کردند.

 

 

 "مگان رپینو"، کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان آمریکا به دلیل انتقاد از سیاست های ترامپ مورد حملات توئیتری او قرار گرفته بود. و این حملات تبدیل به سوژه طنز برای برخی از رسانه‌ها شده است.

 

کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان آمریکا، جام قهرمانی جهان را در دست گرفته، در حالی که ترامپ برای او دست می زند، می گوید:« بیایم کاخ سفید؟ این امکان لعنتی وجود ندارد.»

 

ترامپ در واکنش به گزارش پخش شده از شبکه فاکس نیوز، در 5توئیت پشت سر هم به شدت از این شبکه و عوامل آن انتقاد کرد.

 

در این توئیت ترامپ می گوید: دیدن برنامه‌های آخر هفته فاکس نیوز حتی بدتر از دیدن شبکه‌های سطح پاینی مثل سی‌ان‌ان یا "بریان ویلیامز" دروغگو ( به خاطر می آورید چگونه یک داستان دروغین از جنگ در مورد من ساخت که میخواست خودش را قهرمان نشان بدهد، ولی در نهایت اخراج شد.  چون او یک ژورنالیست دورغگو!) است. از یک گروه فاسد بود...

 

 

 ترامپ در این توئیت نیز نوشت: "کام‌کست" ( ان‌بی‌سی/ام‌اس‌ان‌بی‌سی)  شبکه هایی هستند که از من متنفر می باشند،  "بریان" و "استیو"شخصیت هایی هستند که هرکاری که دوست دارند انجام می دهند. مثل  شبکه سی‌ان‌ان، ان‌بی‌سی‌ هم در رده‌بندی رسانه‌ها سطح آن خیلی پایین است! اما فاکس‌نیوز که نتوانست پوشش مناظرات دموکرات‌ها  را بدست آورد حالا ارزش خود را از دست داده  و پر از افرادی شده که در جبهه دموکرات هستند که اخبار دروغین و بدون منبع نیویورک تایمز را منتشر می کنند!...

 

ترامپ در توئیت سوم خود نوشت: از نیویورک‌تایمز بپرسید که در معامله‌ی خرید "بوستون گلوب" چقدر ضرر کردند! یک و نیم میلیارد دلار! ) یا در معامله ساختمان مرکزی آنها چه گذشت،... فاکس نیوزخیلی سریع تغییر میکند، اما آنها (مدیران فاکس)فراموش کردند چه کسانی آنها را به این جایگاه رسانده است!

 

ترامپ در توئیت دیگر خود نوشت: باور نمی‌کنم فاکس نیوز کسی مثل "دنا برازیل" را به استخدام کرده درحالی که سی‌ان‌ان او را اخراج کرده بود. آنها در مناظره انتخاباتی سوالات را به هیلاری کلینتون رسانده بودند.  باور نمی کنم این خانم خود را در برنامه "شپ اسمیت" فاکس نیوز جای داده باشد....

و در نهایت ترامپ در توئیت پنجم خود نوشت: (فاکس نیوز)در رده‌بندی‌ها سطح پایینی دارد! برنامه‌های آخر هفته فاکس نیوز و مجری‌های مزخرف آن!  از مخاطب می خواهند که این برنامه‌ها را تماشا کنند در حالی که خواست مخاطب این نیست!

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top