|
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ الجمعة ٦ شوّال ١٤٤١ Friday, May 29, 2020
کد خبر: 954229
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۲۲:۳۲
واکنش کاربران توییتر به توقیف نفتکش ؛ از تنبیه انگلیس تا موزیک درخواستی از صدا‌و‌سیما
نفتکش واکنش کاربران توییتر به توقیف نفتکش ؛ از تنبیه انگلیس تا موزیک درخواستی از صدا‌و‌سیما
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، انتشار خبر توقیف نفتکش انگلیسی توسط سپاه پاسداران در تنگه هرمز واکنش کاربران توییتر را به همراه داشت:

شهاب اسفندیاری نوشت: کاش امام بود و این عزت و عظمت ایران را می‌دید. کاش امیرکبیر بود. و رئیسعلی دلواری، و جمال‌الدین اسدآبادی. کاش جلال آل احمد بود، و علی شریعتی، و بهشتی و مطهری، و رجایی و باهنر. کاش چمران و صیاد و همت و باکری و خرازی و کاظمی بودند. و آوینی، و جهان‌آرا. ممد نبودی ببینی...

 

 

محمد حسینی(وزیر اسبق ارشاد): سران انگلیس نمی‌خواهند با واقعیت‌های زمان خود را تطبیق دهند و بپذیرندکه دوره سروری آنها تمام شده، تصور می‌کنند عصر قجر است که روزی رضاخان را بر تخت نشانده و روزی هم تبعید کردند. حالا کور خوانده‌ و با دم شیر بازی کرده‌اند؛ باید نفتکش ما را رها کنند تاماهم رها کنیم.

 

 

مهدی محمدی:در سال 2018، 67 هزار و 533 فروند کشتی از تنگه هرمزعبور کرده. ایران در تمام این مدت ضامن اصلی امنیت تنگه هرمز بوده است و باز هم خواهد بود؛ با این تفاوت که این روند شامل کسانی که به جنایت اقتصادی علیه مردم ایران مشغولند نمی شود.

 

هادی خلفایان: چرا تلویزیون "بر طبل شادانه بکوب" پخش نمی کنه؟

 

 

رضا رمضاننژاد: چرا جنگ نمیشود؟ علتش اینجاست، ایرانیان آنچنان از حوادث اخیر سر شوق آمده‌، احساس غرور کرده و حماسه‌سرایی می‌کنند که انگار بغض فروخورده خود در تاریخ سده‌های گذشته را فریاد می‌زنند! هیچ دولت اجنبی جرات دست و پنجه نرم کردن با چنین ملتی را به خود نمی‌دهد!

 

فرشاد مهدی پور: دقت دارید در حال مشاهده چه بخشی از تاریخ ایران هستیم؟ بعد از ۳۰۰ سال استیصال در برابر غرب، پهپاد جاسوسی آمریکا را زده‌ایم و حالا نفتکش‌های انگلیسی را توقیف می‌کنیم. این همان عظمت ایران است که خمینی کبیر وعده‌اش را داده بود.

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top