|
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ الاثنين ٢ شوّال ١٤٤١ Monday, May 25, 2020
کد خبر: 954449
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۰
اردوی جهنمی پرسپولیس در ترکیه؛ لیست سیاه در حال تکمیل شدن است!
پرسپولیس تهران از زمان حضور در اردوی کارتپۀ ترکیه، آرامش و ثبات را تجربه نکرده است و متوجه حواشی بسیاری شده است.
اردوی پرسپولیس در ترکیه اردوی جهنمی پرسپولیس در ترکیه؛ لیست سیاه در حال تکمیل شدن است!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، اردویی که قرار بود برای پرسپولیس و گابریل کالدرون، به منزلۀ یک شروع رویایی و متحدانه باشد؛ تبدیل به طوفان موسمی شدید شد که بسیاری از داشته‌های و اندوخته‌های سرخ‌ها را بر باد داد تا سوای بر آماده‌سازی بسیار بدی که هیچ یک از بازیکنان تیم از آن چیزی نفهمید، کالدرون سریعاً ریسک کند و اقدام به انتشار لیست سیاه خود در میان سرخ‌ها نماید.

 

علیرضا بیرانوند معتقد بود اردوی پرسپولیس در کمپ کارتپه، فاجعه‌ترین اردویی بوده که در دوران بازیگری‌اش در آن حضور داشته است، از آب و هوای بسیار بد و دائماً بارانی گرفته تا لغو‌های پی‌درپی بازی‌های تدارکاتی و خطر مصدومیت در زمین‌های مه‌آلود و باتلاق‌گونۀ ترکیه و...، وضعیتی را رقم زد تا بازیکنان عملاً هیچ تمرین آماده‌سازی مناسبی را نداشته باشند.

 

تمام این مسائل یکسو و شوکی که کالدرون پس از پایان این اردو به سرخ‌ها وارد کرد، سوی دیکر! اعلام رسمی لیست ابتدایی خروجی‌های پرسپولیس متشکل از: سروش رفیعی، شایان مصلح و حمیدرضا طاهرخانی، موجب بروز موج جدیدی از حواشی شد تا آقای تازه وارد با ریسک بزرگ خود، وضعیتی بسیار مبهم را در تیمش حاصل کند و عملاً تمام بازیکنان بزرگ تیمش را از شرایط ایده‌آل روانی خارج نماید؛ چرا که همان مصلحی که نامش از سوی کالدرون خط خورده بود، چندهفته پیش از سفر به ترکیه قراردادش تمدید شده بود و کالدرون به او اعلام نیاز کرده بود!

 

صحبت‌های ضد و نقیضی از خروجی‌های بعدی پرسپولیس شنیده می‌شود که رفته‌رفته کار را از یک شایعۀ روتین به یک تئوری در دست اجرا تبدیل کرده و بازیکنانی چون: مهدی شریفی، حسین ماهینی، ابوالفضل درویش‌وند، محسن ربیع‌خواه، مهدی شیری را هم درگیر خود کرده است تا در انتظار لیست بعدی خروجی‌های پرسپولیس، همه چشم‌ها مات و مبهوت روند کالدرون، پس از آن اردوی جهنمی در ترکیه باشد!

 

ورزش 11

451

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top