|
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ السبت ٧ شوّال ١٤٤١ Saturday, May 30, 2020
کد خبر: 955217
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۵/۸ - ۱۳:۳۵
آتشی که در کنفرانس خبری خطیر برپا شد؛ از سیر تا پیاز ناگفته‌های استقلال برملا شد!
علی خطیر معاوت سابق باشگاه استقلال، طی یک کنفرانس خبری مجازی، با هواداران استقلال سخن گفت.
علی خطیر آتشی که در کنفرانس خبری خطیر برپا شد؛ از سیر تا پیاز ناگفته‌های استقلال برملا شد!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علی خطیر پس از تایید استعفای خود، به طور رسمی و در یک کنفرانس خبری علنی که از صفحۀ لایو اینستاگرام او نیز پخش می‌شد، بسیاری از پشت‌پرده‌های رقم خورده در دوران حضورش در جمع آبی‌ها را به صراحت اعلام کرد تا جنجالی جدید در باشگاه استقلال به راه بیُفتد.

 

خطیر در کنفرانس خبری خود اعلام داشت: می‌خواهم مثل خیلی از آقایانی که از استقلال می‌روند و به جنازه این تیم لگد می‌زنند تا خودشان را محبوب کنند، رفتار کنم.من آمده‌ام که از عملکرد یک ساله خودم دفاع کنم.عاون ورزشی مستعفی استقلال: من از زندگی خود گذشتم و به استقلال آمدم. من پول هم خواستم و ۲۰۰ میلیون تومان قرارداد داشتم که معادل قرارداد یک بازیکن جوان استقلال است که تا به حال یک ریال آن را هم نگرفته‌ام.ما هر دفعه آمدیم پول بگیرم گفتند که پول طلب بازیکن مانده است و باید هزینه‌های دیگری را پرداخت کنیم.روزی که من به استقلال‌ آمدم می‌دانستم قرار است به کجا بیایم. می‌دانستم که قرار است فحش بخورم و تهمت ناروا بشنوم. این برای من تازگی نداشت.

 

وقتی شما روی منافع بعضی‌ها پا می‌گذاری، یک سری دشمن پیدا خواهی کرد.رحمتی هم مثل من مورد آماج حملات غیر منصفانه قرار گرفت، او و منتظری می توانستند به استقلال کمک کنند، کاری که بزرگان تیم می توانستند انجام دهند من و هیچکس دیگری نمی توانست انجام دهد، استرا هم میخواست بزرگان تیم بمانند، فتحی هم میخواست که رحمتی برگردد. رحمتی خیلی به استقلال کمک کرده حتی پژمان، این دو خیلی به استقلال کمک کردند . اگر به این دو بی احترامی کردم امیدوارم مرا ببخشند، رحمتی خیلی بد رفت حق او این نبود.

 

می توانم حدس بزنم چه کسی اسناد را لو داده ، من ، فتحی، دبیرخانه ، مالی باشگاه و سازمان لیگ؛ کلا همین ها به اسناد دسترسی داشتند حال چگونه لو رفته ؟ خبرنگار تسنیم میتواند بگوید از کجا آورده؟ من خودم یک مدت ارتطباتم را با خبرنگاران قطع کردم.

 

افتخاری به شارلوا نامه زد که ما حق رشد نورافکن را به شما می بخشیم ! کی به شما این اجازه را داده که حقش را ببخشی اقای افتخاری ؟؟ شما چگونه این کار را کردی؟ کی شما را سیاه کرد؟ وقتی این موضوع را دنبال کردم بعضی ها با من بد شدند. هرگز با بازیکنی تماس نگرفتم! یک نفر بیاید بگوید من با او تماس گرفته ام ! ایجنت مداقع حقوق خود و بعد بازیکن است  ، من هم مدافع حقوق استقلال  روزی که استرا دستیارانش را فرستاد سوالش این بود که هر بازیکن با کدام ایجنت است! . این معنی اش این است که وقتی یک سری بازیکن با یک ایجنت باشند ممکن است باندی شکل بگیرد؛

 

درد من اینجا بود، وقتی یک ایجنت 5-6 بازیکن من را داشته باشد مشکل ایجاد می شود.  کاری نداشت که من به بازیکن وقتی 4 میلیارد بخواهد بگویم میدهم و بشوم آدم خوبه !  وقتی منافع بازیکن را در نظر نمیگری بخاطر همین بازیکن به طرفداری ات حرف نمیزند!  خیلی، صداقت در باشگاه ندیدم  افتخار میکنم اگر ایجنت گفته باشد خطیر نگذاشت من وارد باشگاه شوم، فتحی یکی از بهترین مدیرانی بود که با او کار کردم او هم یک جایی مجبور شد با فلان فرد کار کند. نمیدانم چرا روی یک سری از اعتقاداتش پا گذاشت تنها دلخوری ام از او این است وگرنه فتحی یک انسان بی نظیر بود

 

آوردن استرا آسان نبود او یک برند است، اولین بار فروردین ماه با او تماس گرفتم! به او اعتقاد داشتم ! دنبال مربی جوان و با انگیزه بودم، خودم به شخصه مربیان ایتالیایی را خیلی دوست دارم!  رحمان رضایی در آوردن استرا به ما کمک کرد چون ایجنتش یکی بود و رحمان هم دوست من بود. بعد از بررسی او بالاخره به ایران آمد، من قبلا به او گفتم که در استقلال نمی مانم، ناراحت شد که داری من رو میاری بعد خودت داری در میری!  از مشکل خانوادگی ام گفتم و.. گفت بمان تا کمی وضعیت ثابت بشود و بعد خواستی بری، برو!  دیگر دیدم که هسته اصلی تیم بسته شده، بعد اتفاق آخر هم افتاد و من تصمیم گرفتم که بروم.  دیدم که بخاطر من دراند استقلال را میزنند؛ اگر استرا ناراحت شده باشد از او عذرخواهی میکنم. هر کمکی که بخواهد هر جایی صادقانه در خدمتت هستم(به او گفتم) و او به نوعی موافقت کرد.

 

قرارداد من با استقلال 200 میلیون است که یک ریالش را هم به من ندادند، خواستم بگیرم اما ندادند گفتند بازیکن است زمین است وضعت خوبه .. نگرفتم؛ کل دریافتی من 7-8 ا کارت هدیه 200-300 هزارتومنی است! هرکسی مدرکی از درآمد نامشروع داشتم بگوید؛ طلبم را از باشگاه میگیرم حتما شکایت نمیکنم ولی پولم را میگیرم. هزنیه بلیت خانواده استرا را من دادم؛ منی که انقدر برای استقلال از جون و دل گذشتم یک خورده ناراحت شدم، اما نباید این را مطرح میکردم.

 

ورزش 11

451

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top