|
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ الأحد ١٥ شوّال ١٤٤١ Sunday, June 7, 2020
کد خبر: 955441
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۲۱:۱۶
ماموستا هاشم آبادی:
علمای اهل‌سنت خالصانه به کشور و مذهب خدمت می‌کنند/ امثال آمدنیوز مثل سگ بی‌زنجیر تهمت می‌زنند
امام جمعه اهل سنت نقده: کسانی که این تهمت ها را می‌زنند، به‌دنبال فریب افراد خام و ناآگاه می‌باشند.
ماموستا هاشم آبادی علمای اهل‌سنت خالصانه به کشور و مذهب خدمت می‌کنند/ امثال آمدنیوز مثل سگ بی‌زنجیر تهمت می‌زنند
به این مطلب امتیاز دهید
80% 20% بازدید

به گزارش جام نیوز، پایگاه "پرسشگران" متعلق به دانشجویان اهل سنت ایران، در گزارشی نوشت:


کانال تلگرامی "آمدنیوز" که همواره در پرده دری و اهانت به علمای اهل سنت پیشگام بوده و بارها علیه علمای اهل سنت از اقصی نقاط کشور تهمت ها و اهانت هایی را منتشر کرده، این بار کلیپی سراسر اهانت و دروغ از یک فرد معلوم الحال تندرو که خود را حامی اهل سنت معرفی می کند و در شبکه هایی که به اسم اهل سنت تأسیس شده مشغول به فعالیت است، منتشر کرد.

"ابراهیم احراری" در این کلیپ با بیان تهمت های ناروا به علمای بزرگ اهل سنت، ایشان را به داشتن نقطه ضعف های مالی و اخلاقی متهم نموده و مزدور نامیده است!

بدیهی است ادعای فوق از اساس پوچ و دروغ می باشد و این در حالی است که بر مردم شریف و جامعه اهل سنت، تقوا و مردم‌داری علما اثبات شده است و کسانی که جسارت توهین و تهمت زدن به علما را پیدا می کنند، در واقع از سر استیصال و ضعف خودشان است.

 

پایگاه پرسشگران در همین راستا نظر ماموستا «محمدصالح هاشم آبادی» امام جمعه اهل سنت شهرستان نقده را جویا شده است که وی ضمن مردود دانستن ادعای احراری و آمدنیوز، می‌گوید: این تهمت‌زنندگان مانند "سگ بی‌زنجیر" هستند و مسلما ادعایشان پوچ است.

ماموستا هاشم آبادی افزود: قطعا به عنوان یک فرد کوچک از جامعه اهل سنت با اطمینان می‌گویم که علما در کردستان و بلوچستان و ترکمن صحرا و جنوب کشور خالصانه و بدون هیچ دستمزدی به مردم و مذهب و نظامشان خدمت می‌کنند و کسانی که این تهمت ها را می‌زنند، به‌دنبال فریب افراد خام و ناآگاه می‌باشند.

 

خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top