|
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٦ ذو القعدة ١٤٤١ Tuesday, July 7, 2020
کد خبر: 956614
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۱:۲۰
خبر کاهشی قیمت برای بازار خودرو
بازار خودرو در حال حاضر به یک ثبات نسبی رسیده است. با این حال کاهش قیمت در مقایسه با ماه های گذشته می تواند بخشی از تقاضای مصرفی خودرو را که هدفشان استفاده و نه کسب سود است به بازار بازگرداند که به سهم خود افزایش تقاضا را در پی دارد. در این شرایط است که تنها عرضه کافی به بازار می تواند مانع از بازگشت موج افزایشی شود. عرضه ای که به نظر می رسد در حال ورود به بازار خودرو است.
خودرو خبر کاهشی  قیمت  برای  بازار خودرو
به این مطلب امتیاز دهید
77.8% 22.2% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز،   این روزها اخباری از طرف عرضه خودرو به گوش می رسد که می تواند بخشی از تقاضای احتمالی بازارخودرو در آینده را پاسخگو باشد.براساس جدیدترین شنیده ها از عرضه خودرو، ایران خودرو تکمیل و تحویل بیش از بیست هزار دستگاه خودرو به مشتریان را در تعطیلات تابستانی خود برنامه‌ریزی کرده است.

 

این شرکت در تعطیلات تابستانی از تاریخ ۲۲ مرداد تا دوم شهریورماه، بیش از بیست هزار دستگاه خودرو را فاکتور و در سراسر کشور به مشتریان تحویل خواهد داد.ایران خودرو اعلام کرده که با تمرکز بر تکمیل خودروهای ناقص و تسریع در فرآیند فاکتور و تحویل خودرو، دوره تعطیلات تابستانی را به فرصتی برای تحویل خودروهای مشتریان تبدیل کرده است.

 

این خبر به دو دلیل می تواند زمینه کاهش بیشتر قیمت خودرو را فراهم آورد. از یک سو بازار در فاصله کوتاهی با ورود 20 هزار دستگاه خودرو مواجه می شود که احتمالا بخشی از کسانی که خودرو خود را تحویل می گیرند آن را برای فروش به بازار عرضه می کنند. از سوی دیگر کاهش چشمگیری در میزان خودروهای ناقص تولید شده ایران خودرو شکل می گیرد.

 

به این ترتیب دست کم می تواند امیدوار بود که در روزهای پیش رو موج افزایشی در بازار خودرو مشاهده نخواهد نشد.

 

خودروتک

2025

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top