|
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ السبت ١٤ شوّال ١٤٤١ Saturday, June 6, 2020
کد خبر: 958443
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۰
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور:
صفرها از پول حذف می‌شود تا مردم راحتتر محاسبه کنند
شهرکرد- معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: حذف چهار صفر از پول ملی در راستای آسان سازی محاسبات مردم است.
نوبخت صفرها  از  پول  حذف  می‌شود  تا  مردم  راحتتر  محاسبه  کنند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز،   محمدباقر نوبخت دقایقی پیش در بدو ورود به فرودگاه شهرکرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اکنون به عنوان نماینده دولت در ستاد اقتصاد مقاومتی استان چهارمحال و بختیاری هستم و بیش از گذشته به این استان سفر خواهم کرد تا پروژه‌های اقتصاد مقاومتی این استان را دنبال کنم.وی بیان کرد: چند مورد از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری بسیار مهم است که برای سرعت بخشید به آن‌ها به چهارمحال و بختیاری سفر کردام.
 

معاون رئیس جمهورورئیس سازمان برنامه وبودجه کشوربیان کرد: اتصال به شبکه ریلی سراسری،تکمیل پروژه چهار خطه سازی محور شهرکرد - به لردگان و... ازمهمترین پروژه‌هایی است که دراین سفرپیگیری می‌شودوی تصریح کرد:برخی افراددراستان‌ها نیازمند کمک و مساعدت بیشتری هستندکه دربرخی استان‌هامانندچهارمحال وبختیاری برحسب ضرورت دو هزارواحدمسکونی برای محرومان ظرفت یکسال احداث می‌شود.
 

وی بیان کرد: تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برای کمک به تولید کنندگان است.معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به حذف چهار صفر از پول ملی، گفت: مبانی محاسبات مردم بر اساس تومان است پس تلاش شد که این امر آسان‌تر شود که متعاقبا در این خصوص اطلاع رسانی می‌شود.

 

میزان

2025

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top