خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ الخميس ١٥ شعبان ١٤٤١ Thursday, April 9, 2020
کد خبر: 958683
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۶/۳ - ۱۲:۲۵
تعبیر با هنر از پوری‌حسینی ؛ آدم عاقل و چیز فهمی بود
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه فردی که می‌خواهد شرکت‌های دولتی را واگذار کند باید هم دست‌پاک باشد و هم اختیارات داشته باشد، گفت: پوری‌حسینی آدم عاقل و چیزفهمی بود.
باهنر تعبیر  با هنر  از پوری‌حسینی ؛ آدم  عاقل  و  چیز فهمی  بود
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز،  محمدرضا باهنر در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین که عصر دیروز در محل این تشکل برگزار شد، با اشاره به خبرهایی که در هفته‌های اخیر در خصوص مبارزه با فساد منتشر شده است، اظهار داشت: مبارزه با فساد و رانت خواری جزء اصول اساسی کشور است اما در ادبیات اقتصاد سیاسی کشور هم حیف داریم و هم میل ولی جریانات سیاسی به میل ها توجه می کنند ولی به حیف‌ها توجه نمی کنند.

 

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین افزود: مثلا سالی 100 میلیارد دلار انرژی را بی ربط مصرف می کنیم که تبدیل به رفاه، ثروت و توسعه نمی شود. اما رئیس سازمان خصوصی سازی را می‌گیرند بعد می‌روند سراغ اینکه ببینند چه شده است؟

 

وی گفت: دولت دوازدهم اراده کرده که بانکها بنگاهداری نکنند؛ رهبر معظم انقلاب تاکید کرده است که نیروهای مسلح وارد فعالیت های اقتصادی نشوند؛ رئیس جمهور می گوید شرکت های زیرمجموعه شستا باید واگذار شوند؛ اما در این شرایط کدام آدم بی عقلی است که این شرکت ها را بخرد یا کدام آدم جرأتمندی هست که آنها را واگذار کند؟

 

باهنر تصریح کرد: کسی که می خواهد در میدان اقتصاد بجنگد هم باید چشم پاک باشد، هم دست پاک باشد و هم اختیارات داشته باشد. پوری حسینی آدم عاقل و چیزفهمی بود. یا این نماینده‌های مجلس که گرفته‌اند و من در جریان جزئیات آنها نیستم؛ آیا فردی که بنگاه‌ها را واگذار کرده باید تا آخر عمر به دادگاه برود؟

 

تسنیم

2025

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top