|
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ الأحد ١٥ شوّال ١٤٤١ Sunday, June 7, 2020
کد خبر: 958722
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۶/۳ - ۱۸:۰۱
چرا من‌وتو درباره منبع مالی خود شفاف‌سازی نمی‌کند؟! +عکس
یکی از رسانه هایی که افکار عمومی اپوزیسیون خارج نشین به شدت خواهان شفاف سازی در مورد بودجه آن هستند، شبکه لندنی "من‌وتو"است.
من و تو چرا من‌وتو درباره منبع مالی خود شفاف‌سازی نمی‌کند؟! +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، منابع مالی رسانه های اپوزیسیون همواره از مسایل پرحاشیه بوده و افکار عمومی خواهان شفاف سازی این رسانه ها درباره منبع بودجه خود هستند؛ درخواستی که تاکنون با بی اعتنایی این رسانه ها مواجه شده است.

 

در همین راستا، سعید حسین‌پور، از اعضای گروه سلطنت طلب فرشگرد، در توئیتی درباره منبع مالی "من‌وتو" نوشت: «در مورد تلویزیون من‌وتو مهم‌ترین نکته‌ای که وجود دارد منبع مالی این تلویزیون است. چیزی که به دقت و با موفقیت در این ده سال گذشته مخفی نگه داشته شده‌است. هزینه ده سال گذشته این تلویزیون حدود ۶۰۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود.»

 

البته درحالی این عضو فرشگرد از عدم شفافیت مالی من‌وتو انتقاد می‌کند که منابع مالی این گروه نیز همچنان نامعلوم است؛ به خصوص که برخی ها از سازماندهی یک ارتش سایبری از سوی این گروه خبر داده اند.

 

منتقدان به فرشگرد، بارها مورد هجمه سایبری قرار گرفته اند؛ حمله ای که نشان دهنده فعالیت یک گروه سایبری برای فرشگردی هاست. گروهی که بی شک نیازمند بودجه ای هنگفت است.

 

 

پیش از این نیز علی علیزاده، کارشناس این شبکه ماهواره ای با حضور در "من‌وتو" خواهان شفاف سازی درباره منابع مالی این رسانه شد که با ممنوع التصویری در این شبکه مواجه شد!

 

106

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top