|
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ الجمعة ٧ صفر ١٤٤٢ Friday, September 25, 2020
کد خبر: 959077
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۶/۸ - ۱۲:۰۴
پشت پرده منصرف شدن «بوش» از حمله نظامی به ایران
«بعضی از افراد گفتند اگر به ایران حمله کنید شروع کننده شما هستید و شکست خواهید خورد، بوش تصمیمش را عوض کرد و گفت به عراق و افغانستان حمله می کنیم و تفکر اسلامی را می شکنیم و بعد به ایران حمله می کنیم...»
بوش پشت پرده منصرف شدن «بوش» از حمله نظامی به ایران
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، سردارمحمدحسین سپهر در آیین بزرگداشت شهدای جهادگر استان البرز، شهیدان سید محمد حسینی و امین شیرازی که در مسجد حضرت فاطمه معصومه (س) کرج برگزار شد، افزود: شهدای ما راه حق را طی کردند و به ما آموختند تا به آیندگان نیز بیاموزیم. امروز زنده نگه داشتن راه، فکر و آرمان شهدا و همه ی ارزش هایی که شهدا برای ما به جا گذاشتند، ادامه راه شهداست.

اهم اظهارات سردار سپهر را به نقل از خبرگزاری ها بخوانید؛

*انقلاب اسلامی پیروز شد و ۲ قدرت آمریکا و شوروی برای اولین بار متحد در مقابل انقلاب دینی ملت ایران ایستادند و تمام تدابیر را برای براندازی به کار بردند به طوریکه پنج کودتای بزرگ را رقم زدند که با خون، شهادت، ایستادگی و مقاومت جوانان این کشور این کودتاها خنثی شد.

*عوامل تروریستی جبهه استکباری ۱۷ هزار مرد و زن انقلابی در کشورمان به شهادت رساندند اما مردم عقب نشینی نکردند.

* در ۲۰۰ سال گذشته هر تهدید جنگی و هر تشر قدرت های بزرگی و هر معاهده ننگینی که دولت های نابخرد با دولت های بزرگ آن زمان بستند بخش بزرگی از کشور ما را جدا کردند

اما در جنگ هشت ساله یک وجب از خاک ایران در دست دشمن باقی نماند.

*پس از هشت سال مقاومت ، قطعنامه ۵۹۸ را امام به دلایلی همچون اینکه بعضی از مسئولان اراده این شهیدان را نداشتند و فکر می کردند با پول می شود انقلاب را اراده کرد، امام را مجبور به قبول این قطعنامه کردند و امام جام زهر یعنی تسلیم را نوشید.

*وقتی رهبر و بزرگ کشور اینگونه بیان می کند یعنی همان می شود که منافقین را بعد از قطعنامه روانه ایران کردند تا تهران را با حمایت غرب و شرق تسخیر کنند و حمله کردند ولی بار دیگر مردم و مسئولان به دنیا ثابت کردند که هنوز هستیم و با خیل حضور مردمان بسیجی و شهدا باز هم ایستادند و باز هم دشمن را مغلوب اراده جهانی خود کردند.

*پس از رحلت امام (ره ) ، دشمنان گفتند که این بار موقع اضمحلال نظام است ولی امام دیگری از نسل همان امام و ائمه معصومین (ع ) زمام هدایت و حمایت این امت را پذیرفت که بزرگترین ابر رقیبی که مقابل دشمن ایستاده آیت الله العظمی خامنه ای(مد ظله العالی) است.

* دشمنان جنگ تمدن ها را شروع کردند و حادثه ۱۱ سپتامبر را رقم زدند و مدیریت کردند چرا که تمدن اسلامی ، نماد و نمود جریان اقتصادی و سیاسی غرب را منهدم کرد و باید در مقابل آن می جنگیدند. همچنین حمله به عراق و افغانستان و ایران را طراحی کردند که اول می خواستند به ایران حمله کنند ولی بعضی از افراد گفتند اگر به ایران حمله کنید شروع کننده شما هستید و شکست خواهید خورد ، بوش تصمیمش را عوض کرد و گفت به عراق و افغانستان حمله می کنیم و تفکر اسلامی را می شکنیم و بعد به ایران حمله می کنیم.

*دشمنان پس از صرف میلیاردها دلاردر عراق و افغانستان و کشتار میلیونی مردم در این ۲ کشور شکست خوردند.

* در جنگ هایی که شروع کردند همچون جنگ های ۲۲ روزه و ۳۳ روزه دشمنان خود شکست خوردند که این پیروزی ها بر اساس راهبرد انقلاب اسلامی و رهبری بود و پس از آن به سراغ راهبرد جنگ درون تمدنی رفتند یعنی مسلمان را علیه مسلمانان بشورانند که در جبهه غرب آسیا و در شامات مسلمانان را علیه اسلام حمایت کردند.

*خانم کلینتون وزیر خارجه پیشین آمریکا گفت که به ۱۲۰ کشور جهان مسافرت کردم تا بعد از پیروزی داعش در سوریه و عراق حکومت آن ها را به رسمیت بشناسند اما فرماندهی امام گونه مقام معظم رهبری این دسیسه دشمنان را ناکام گذاشت.

*دشمنان اسلام با حمله به یمن به دنبال آن بودند تا به عنوان بزرگترین منطقه، عقده های شکست خورده پی در پی خود را جبران کنند که شاهد هستیم امروز هم در یمن شکست خورده و به دنبال خروج آبرومندانه از یمن هستند ولی با بی آبرویی خواهند رفت.

*پس از آن فتنه های مختلف در ایران را شکل دادند و دانشمندان هسته ای ما را ترور کردند و مقابل پیشرفت های هسته ای ما ایستادند ولی ما اراده و تمرین شکست نکرده ایم و تمرین پذیرش قدرت های استکباری درذهن ما وجود ندارد و آشتی ما با استکبار وجود ندارد.

 

خبرآنلاین

کلیدواژه ها:
حمله  |  نظامی  |  آمریکا  |  ایران  |  بوش  | 
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top