|
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٠ شوّال ١٤٤١ Tuesday, June 2, 2020
کد خبر: 959672
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۸:۰۷
گرد و خاک مظلومی مقابل فتحی؛ ما در استقلال کشک بودیم!
روز پنج‌شنبه زمان مهیا بود تا یکی از اعضای کمیته سابق یعنی پرویز مظلومی با فتحی رودررو شود و به انتقاد شدید از او بپردازد.
پرویز مظلومی گرد و خاک مظلومی مقابل فتحی؛ ما در استقلال کشک بودیم!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در جلسه پیشکسوتان استقلال و وزیر ورزش قرار نبود امیرحسین فتحی مدیرعامل آبی‌ها حضور داشته باشد ولی از آنجا که او رفیق ۳۰ ساله مسعود سلطانی‌فر است، توسط وزیر به جلسه فراخوانده شد تا عملاً همه چیز را به هم بریزد! پیشکسوتان استقلال با این حال در جلسه نتوانستند سکوت کنند و نسبت به عملکرد فتحی انتقاداتی داشتند. در این بین پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال که در کمیته فنی باشگاه هم مسئولیت داشت و اتفاقاً تا همین چند ماه قبل رفیق گرمابه و گلستان فتحی هم به حساب می‌آمد، به شدت از او انتقاد کرد. سال گذشته در بحبوحه بحث‌های استقلال و شفر، فتحی در استقلال کمیته فنی چید که مظلومی یکی از اعضا بود. البته رسانه‌ها همان زمان اعتقاد داشتند که کمیته فنی تنها برای این تشکیل شده که فتحی بعضی از پیشکسوتان را همراه خود کند و فضای انتقاد را از آن‌ها بگیرد. روز پنج‌شنبه زمان مهیا بود تا یکی از اعضای کمیته سابق یعنی پرویز مظلومی با فتحی رودررو شود و به انتقاد شدید از او بپردازد. یک منبع آگاه حاضر در جلسه، با تأیید این موضوع به خبرنگار ما گفت: «پرویزخان ناراحت بود و در جلسه گفت ما در کمیته فنی کشک بودیم و تصمیم را خودتان می‌گرفتید. شما در استقلال همه کار‌ها را خودت می‌کنی آقای فتحی. یک حصار کشیده‌ای و اجازه دخالت هیچکس را نمی‌دهی. هیئت مدیره را هم خودت انتخاب کرده‌ای.»


امیرحسین فتحی با شنیدن این حرف‌ها از زبان پرویز مظلومی دلخور شد ولی جوابی به او نداد. مدیرعامل استقلال که می‌دانست اگر بخواهد جواب دهد آن وقت دیگران هم به حرف می‌آیند و انتقاد می‌کنند با سیاست عمل کرد و ترجیح داد تنها ناراحتی را در چهره‌اش نشان دهد و به سادگی از کنار انتقاد‌های مظلومی بگذرد.

 

خبر ورزشی

451

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top