خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ الأربعاء ٢ رجب ١٤٤١ Wednesday, February 26, 2020
کد خبر: 959727
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۳:۳۵
پول‌ های جمع‌آوری شده در جشن عاطفه‌ ها کجا خرج می‌ شوند ؟
مدیرکل هماهنگی امور اجرایی مشارکت‌های کمیته امداد گفت: امسال بسته‌های لوازم التحریر ۴۰۰ هزار تومانی برای ۴۰۰ هزار دانش آموز تهیه می‌شود. بسته‌های لوازم التحریر سال گذشته به قیمت ۲۰۰ هزار تومان بود.
جشن  عاطفه‌ ها پول‌ های  جمع‌آوری شده  در جشن  عاطفه‌ ها  کجا  خرج  می‌ شوند ؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز،  سید احسان گتمیریان، مدیرکل هماهنگی امور اجرایی مشارکت‌های کمیته امداد در پاسخ به این سوال که عواید جمع آوری کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها به چند دانش آموز نیازمند خواهد رسید گفت: برای ۴۰۰ هزار دانش آموز نیازمند کمیته امداد جشن عاطفه‌های را برگزار می‌کنیم.

 

گتمیریان در ادامه بیان کرد: در مرحله دوم که مهر ماه برگزار می شود پاکت بین دانش آموز پخش می‌شود و به این صورت کمک‌ها باز هم جمع آوری و توزیع می شود.مدیرکل هماهنگی امور اجرایی مشارکت‌های کمیته امداد در ادامه افزود: به این صورت نیست که روی کمک مردم متوقف باشیم. متوقف نیستیم روی کمک مردمی و با استفاده از سایر روش‌ها هم به این دانش آموزان کمک می‌کنیم.

 

بسته های لوازم التحریر برای ۲۱ هزار دانش آموز مناطق سیل زده

وی در ادامه بیان کرد: به عنوان مثال با امضای تفاهم نامه با یک شرکت برای ۲۱ هزار دانش آموز مناطق سیل زده بسته لوازم التحریر توسط این شرکت بین دانش آموزان منطق محروم ۴ استان سیل زده گلستان خوزستان خراسان شمالی و لرستان در حال توزیع است.وی در ادامه درباره تعداد دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد گفت: ۴۰۰ هزار دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد داریم.

 

بسته‌های لوازم التحریر ۴۰۰ هزار تومانی

گتمریان در پاسخ به این سوال که برای آغاز سال تحصیلی جدید بسته های لوازم التحریر در بین دانش آموزان مناطق محروم با چه ارزشی توزیع خواهند شد اظهار کرد: امسال بسته‌های لوازم التحریر ۴۰۰ هزار تومانی برای ۴۰۰ هزار دانش آموز تهیه می‌شود. بسته‌های لوازم التحریر سال گذشته به قیمت ۲۰۰ هزار تومان بود.

 

مشرق

2025

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top