|
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ الأربعاء ٩ ربيع الثاني ١٤٤٢ Wednesday, November 25, 2020
کد خبر: 959825
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۰:۵۸
ویزای آلمان | بدون دعوتنامه، اطلاعات وقت سفارت + یک راه‌حل عالی!
 ویزای آلمان را می‌توان یکی از غیرممکن ترین ویزای کشورهای شنیگن معرفی کرد!
. ویزای آلمان | بدون دعوتنامه، اطلاعات وقت سفارت + یک راه‌حل عالی!
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، ویزای آلمان را می‌توان یکی از غیرممکن ترین ویزای کشورهای شنیگن معرفی کرد! و دلیل آن هم این است که کشور آلمان دارای شرایط پناهندگی می‌باشد و حدود نیمی از دارندگان ایرانی ویزای آلمان در این کشور اقدام به پناهندگی کرده‌اند. تنها دلیل افزایش نرخ ریجکتی اخذ ویزای آلمان این است که اکثر متقاضیان بدون اطلاع از شرایط، برای اخذ ویزای این کشور اقدام کرده‌اند. ما در این مطلب قصد داریم روش‌هایی برای اخذ ویزای المان به شما معرفی کنیم که تا حد چشمگیری شانس اخذ ویزای خود را افزایش دهید.

 

شرایط اخذ ویزای آلمان؛ این همه آن چیزی است که باید بدانید!

به هیچ عنوان، شما اطلاعاتی در مورد شرایط اخذ ویزای آلمان در سایت سفارت و یا سایت کارگزاری این کشور مشاهده نمی‌کنید. اطلاعاتی که در ادامه به شما ارائه می‌کنیم، کاملا تجربیات کارشناسان گروه مسافرتی ویزالند است که با آزمون و خطا به دست آمده است. شرایط اخذ ویزای آلمان به شرح زیر می‌باشد:

1. دعوتنامه معتبر از سوی اعضای خانواده، یک دوست و یا یک موسسه

دعوت‌نامه، مهم شرط اخذ ویزای آلمان می‌باشد. دعوتنامه ویزای آلمان می‌تواند از سوی اعضای خانواده، یک دوست، یک پزشک و یا یک موسسه ارسال شود. در متن دعوتنامه مدت زمان اقامت، تاریخ ورود و خروج به آلمان، نسبت متقاضی با دعوت کننده و محل اقامت متقاضی باید ذکر شود. همچنین در صورتی که دعوت کننده مسئولیت پرداخت هزینه‌های سفر شما را به عهده دارد، باید در متن دعوتنامه به آن اشاره کند.

 • می‌توانید دعوتنامه خود را از یک شرکت و یا موسسه دریافت کنید اما توجه داشته باشید که فقط با دریافت دعوتنامه از سوی یک شخص و یا اعضای خانواده شانس شما برای دریافت ویزای آلمان افزایش پیدا می‌کند.

2. تاریخچه سفری؛ راه‌حل دریافت ویزای آلمان بدون دعوتنامه

در صورتی که برای دریافت ویزای آلمان دعوتنامه نداشته باشید، می‌توانید با ارائه تاریخچه سفری پربار نقص دعوتنامه خود را برطرف کنید. بهتر است در تاریخچه سفری خود یکی از ویزاهای شینگن، کانادا، استرالیا و یا انگلیس را داشته باشید. تاریخچه سفری به افسران ویزای آلمان اثبات می‌کند که شما توریست هستید و پس از مدت زمان اقامت در آلمان به کشور محل اقامت خود بازمی‌گردید.

 

3. در صورتی که مصر هستید به آلمان سفر کنید، تور گروهی اروپا را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در تورهای گروهی اروپا، آلمان مبدا تور نیست اما با گرفتن ویزای شینگن از کشوری که شرایط بهتری دارد، می‌توانید به آلمان نیز سفر کنید. معمولا در تورهای گروهی شانس اخذ ویزای کشور مبدا 20% بیشتر از اقدام به صورت انفرادی می‌باشد. اگر دعوتنامه ندارید و تاریخچه سفری شما هم به کشورهای آسیایی ختم می‌شود، پیشنهاد می‌کنیم با تورهای گروهی اروپا به آلمان سفر کنید.

 

 

وقت سفارت آلمان؛ از معرفی کارگزاری ویزامتریک تا تمامی اطلاعاتی که باید داشته باشید!

وقت سفارت آلمان در ایران توسط کارگزاری ویزامتریک تعیین می‌شود. برای انگشت نگاری و تحویل مدارک ویزای المان شما هیچ ارتباطی با سفارت‌خانه این کشور ندارید و تمامی مراحل از طریق ویزامتریک انجام می‌شود. تمامی نکاتی که باید برای دریافت وقت سفارت آلمان به آن توجه داشته باشید در ادامه برای شما آماده شده است:

 1. زمانی که برای وقت سفارت المان درخواست می‌دهید، می‌توانید بین 7 تا 14 روز کاری بعد در مرکز کارگزاری ویزای آلمان حضور داشته باشید. البته این مدت زمان حدودی است و ممکن است زمانی که درخواست خود را ارسال می‌کنید، وقت کنسلی در دسترس باشد و شما 1 روز بعد نیز در ویزامتریک حضور داشته باشید.
 2. برای تعیین وقت سفارت آلمان باید 190،000 تومان به ویزامتریک پرداخت کنید. معمولا تعداد زیادی از متقاضیان ایرانی برای محک زدن شانس خود اقدام به دریافت ویزای آلمان می‌کردند که سفارت آلمان برای حذف درخواست ویزای این گروه، مبلغ 190،000 تومان را اجباری کرد.
 3. تا 72 ساعت قبل از مدت زمان ملاقات می‌توانید وقت خود را بدون جریمه کنسل کنید و یا تاریخ و ساعت آن را تغییر دهید.
 4. ویزامتریک هزینه‌های درخواست ویزا را فقط به یورو دریافت می‌کند. از همراه داشتن سکه و یا 200 و یا 500 یورویی خودداری کنید و دقیقا طبق هزینه‌ای که باید پرداخت کنید یورو همراه خود داشته باشید. توجه داشته باشید که پرداخت به صورت کارت بانکی نیز در دسترس نیست.
 5. می‌توانید از سرویس VIP ویزامتریک نیز استفاده کنید. در این سرویس خدمات پر کردن فرم درخواست ویزای شینگن، گرفتن عکس از متقاضی، اطلاع رسانی جوابدهی به درخواست ویزا از طریق پیامک و غیره به شما ارائه می‌شود که به نسبت هر خدمتی که دریافت می‌کنید باید هزینه بیشتری پرداخت شود.
 6. در صورتی که وقت سفارت خود را کنسل کنید، هزینه پرداختی حدودا تا 72 ساعت کاری بعد به حساب شما پرداخت می‌شود. معمولا این هزینه به حسابی که پرداخت از طریق آن انجام شده است، عودت می‌شود اما می‌توانید یک حساب جدید نیز معرفی کنید.

 

نگاه کلی به اخذ ویزای آلمان

در این قسمت، تمامی نکاتی که باید برای اخذ یک ویزای پرطرفدار و پردردسر در نظر داشته باشید به شما اعلام می‌کنیم.

 1. بهتر است برای دریافت ویزای آلمان حتما دعوتنامه ارائه کنید. در صورتی که دعوت‌نامه ندارید، تاریخچه سفری پربار و اقدام از طریق تورهای گروهی اروپا می‌تواند راه گشا باشد.
 2. دعوتنامه ویزای آلمان می‌تواند از سوی اعضای خانواده، یک دوست، یک موسسه و یا یک مرکز پزشکی ارسال شود. اما توجه داشته باشید که فقط دعوت‌نامه‌ای که از سوی اعضای خانواده و یا یک مرکز پزشکی ارسال می‌شود تا حد چشمگیری شانس ویزای شما را افزایش می‌دهد.
 3. منظور از تاریخچه سفری پربار، داشتن ویزای کشورهای حوزه شینگن، کانادا، استرالیا، انگلیس و ویزاهای این شکلی می‌باشد.
 4. در تورهای گروهی آلمان، شانس اخذ ویزای متقاضیان حدودا 20% بیشتر از اقدام به صورت انفرادی است. معمولا در تورهای گروهی مبدا تورها آلمان نیست اما می‌توانید با گرفتن ویزای شینگن از کشوری که سخت گیری کمتری دارد، موفق شوید به آلمان سفر کنید.
 5. وقت سفارت آلمان در ایران توسط ویزامتریک تعیین می‌شود و برای تعیین وقت سفارت باید 190،000 تومان به این دفتر پرداخت کنید.
 6. تا 72 ساعت قبل از قرار ملاقات می‌توانید بدون هزینه وقت سفارت خود را کنسل کنید و یا تاریخ و ساعت آن را تغییر دهید.

 

در صورتی که برای اخذ ویزای آلمان سوالات بیشتری دارید، می‌توانید سوالات خود را از کارشناسان گروه مسافرتی ویزالند بپرسید. برای ارتباط با کارشناسان گروه مسافرتی ویزالند می‌توانید به سایت Visaland.org مراجعه کنید.

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top