|
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ الثلاثاء ٤ صفر ١٤٤٢ Tuesday, September 22, 2020
کد خبر: 960996
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۰
نظر نقوی حسینی در مورد وعده ۱۵ میلیارد دلاری اروپا
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: در مورد وعده اروپایی‌ها در برجام نیز بیان کرد: نباید فریب وعده پوچ ۱۵ میلیارد دلاری اروپایی‌ها را بخوریم، ایران می‌بایست زودتر از اینها گام‌های کاهش تعهدات برجامی را برمی‌داشت.
نقوی حسینی نظر نقوی حسینی در مورد وعده ۱۵ میلیارد دلاری اروپا
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و نماینده مردم دشت ورامین در مجلس شورای شورای اسلامی در مورد شفافیت آرا نمایندگان اظهار کرد: شفافیت عملکرد نمایندگان سبب عزت و سربلندی مجلس می‌شود به همین جهت بنده شفافیت آرا را امضا کردم.

وی افزود: وقتی موضوع شفافیت در مجلس شورای اسلامی تصویب نشد، به صورت داوطلبانه به هیئت رئیسه محترم مجلس نامه نوشتم که شفافیت را در مورد بنده اعمال کنند.

نقوی حسینی درباره پیوستن به کمپین شفافیت آرا عنوان کرد: هم اکنون به کمپین شفافیت آرا، حقوق، عملکرد نمایندگان مجلس می‌پیوندم.

نقوی‌حسینی در مورد وعده اروپایی‌ها در برجام نیز بیان کرد: نباید فریب وعده پوچ ۱۵ میلیارد دلاری اروپایی‌ها را بخوریم، معتقدم ایران می‌بایست زودتر از اینها گام‌های کاهش تعهدات برجامی را برمی‌داشت.

وی ادامه داد: از ابتدا نیز مشخص بود که اروپایی‌ها عزمی برای مقابله با سیاست‌های آمریکا ندارند، اروپایی‌ها طی این مدت فقط وعده و وعیده داده‌اند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: وعده اروپایی‌ها برای اختصاص خط اعتباری ۱۵میلیارد دلاری پوچ است و بدون اذن آمریکایی‌ها هیچ‌گاه محقق نخواهد شد، اختصاص این میزان خط اعتباری، برای کشاندن ایران پای میز مذاکره است، در شرایط مذاکره نیز فعالیت‌های هسته‌ای و غنی‌سازی ایران را محدودتر خواهند کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: بنده داوطلبانه شفافیت عملکرد خود را به هیئت رئیسه نامه زدم، زیرا ملت را نامحرم نمی‌دانم و انتظار دارم که همه عملکرد من در مجلس به اطلاع ملت برسد.
 

فارس

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top