خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ الخميس ١٧ صفر ١٤٤١ Thursday, October 17, 2019
کد خبر: 961195
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۰
آیا با دموکرات‌ها برجام از مرگ نجات پیدا می‌کند؟! +فیلم
هوشنگ امیراحمدی" استاد توسعه بین الملل دانشگاه "راتگرز" در گفتگو با شبکه سعودی ایران اینترنشنال: "جان کری هم می گفت اگر ما هم بودیم بعد از برجام می رفتیم سراغ موشک ها و حضور در سوریه و اگر درباره این موضوعات امتیاز نمی‌گرفتیم ما هم از برجام بیرون می‌آمدیم.
برجام آیا با دموکرات‌ها برجام از مرگ نجات پیدا می‌کند؟! +فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز،"هوشنگ امیراحمدی"  استاد توسعه بین الملل دانشگاه "راتگرز" در گفتگو با شبکه ایران اینترنشنال درباره سرنوشت برجام گفت: «در موضوع برجام ایران، جز ضرر و صدمه چیزی نگرفت. یعنی یک تجربه بسیار بسیار تلخی نه فقط برای جمهوری اسلامی، بلکه برای تاریخ اخیر ایران بود. بنابراین دلیل اینکه چرا مذاکره نمی شود، بسیار ساده است. دلیلش تجربه برجام است. نتیجه برجام را می بینیم، در برجام هرچه که بود خراب شد.»

 

امیراحمدی درباره احتمال احیاء برجام با قدرت گرفتن دموکرات ها گفت: «خود آقای جان کری هم می گفت اگر ما هم بودیم بعد از برجام می رفتیم سراغ موشک ها و حضور در سوریه و اگر درباره این موضوعات امتیاز نمی گرفتیم ما هم از برجام بیرون می آمدیم. این یک واقعیت است. این را آقای جان کری، کسی که با ظریف مذاکره می کرد، این را می گفت. من چند سال پیش هم گفتم برجام یک قرارداد یک ساله است. اصلا از اول هم قرار بود برجام یک قرارداد یک ساله باشد. متاسفانه ایرانی ها توجه به این موضوع ندارند.»

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top