خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ الجمعة ٨ ربيع الثاني ١٤٤١ Friday, December 6, 2019
کد خبر: 962111
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۲۰:۱۸
شهر خودرو یک-پرسپولیس صفر؛
رستگاری شهرخودرو در دقیقه 93/ یحیی به پرسپولیس شوک داد
تیم فوتبال شهرخودرو توانست تیم پرسپولیس را شکست بدهد.
شهرخودرو رستگاری شهرخودرو در دقیقه 93/ یحیی به پرسپولیس شوک داد
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بازی رفت تیم‌های فوتبال شهر خودرو مشهد و پرسپولیس تهران از هفته ششم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) از ساعت 18 و 15 دقیقه امروز جمعه 12 مهر 1398 در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) مشهد برگزار شد.

 

در این دیدار، پرسپولیس با لباس‌های یکدست سفید، شهر خودرو با لباس‌های عنابی و تیم داوری با لباس‌های مشکی در زمین حاضر شدند. ​این مسابقه پس از یک دقیقه سکوت بمناسبت درگذشت جعفر کاشانی بزرگمرد فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس آغاز شد. سفیدپوشان میهمان، آغازگر نیمه اول بازی بودند. دقیقه 3 عنابی پوشان میزبان آهنگ دروازه میهمان کردند که توپ از کنار دروازه بیرانوند گذشت. ​در دقیقه 4 فرشاد محمدی مهر در سمت راست متوقف شد و داور اعلام ضربه کاشته برای میزبان نمود. ارسال سروش رفیعی به ضد حمله برای سفیدپوشان پرسپولیس تبدیل شد که در ادامه، بازی به جریان افتاد. در دقیقه 8 فرشاد محمدی مهر بازیکن شهر خودرو با آسیب دیدگی مواجه شد و از زمین خارج و به جای او فرشاد فرجی برای میزبان به زمین آمد. ​در دقیقه 13 پرسپولیس دست به ضد حمله‌ای خطرناک زد و تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفت که شوت محکم بازیکن پرسپولیس به مدافع میزبان برخورد کرد و بازی به جریان افتاد.

 

​در دقیقه 14 درپی اشتباه سید مهدی رحمتی، توپ به علیپور برخورد کرد و از کنار دروازه شهر خودرو گذشت. ​در دقیقه 15 میزبان از سمت راست صاحب کرنر شد. ارسال رفیعی با ضربه سر مهاجم شهر خودرو، توپ  به تیرک دروازه برخورد کرد و بازی جریان یافت. پرس بازیکنان میزبان و یارگیری نفر به نفر آنها، بارها بیرانوند را صاحب توپ کرد و سفیدپوشان پرسپولیس مجبور بودند بازی را باز کنند. در دقیقه 21 مهدی ترابی توسط فرشاد فرجی در میانه زمین متوقف شد و داور به بازیکن شهر خودرو کارت زرد نشان داد. در دقیقه 23 حرکت خوب نعمتی از سمت راست با ارسال بی دقت او همراه شد که توپ در اختیار رحمتی قرار گرفت. ​در دقیقه 24 پاس بشار در سمت راست با ارسال نعمتی همراه شد که مدافع حریف توپ را به کرنر از سمت چپ برای پرسپولیس تبدیل کرد. سانتر زمینی ترابی دفع شد. یاد خاطره هادی نوروزی توسط هواداران گرامی داشته شد.

 

در دقیقه 25 ضربه فنی و خوب علی علیپور از کنار دروازه رحمتی به بیرون رفت. در دقیقه 26 عنابی پوشان از سمت راست به کرنر رسیدند. سانتر سروش رفیعی با ضربه سر علی نعمتی همراه شد که توپ به بیرانوند رسید. در ادامه، پرتاب بلند بیرانوند هواداران را به وجد آورد. در دقیقه 28 پاس زییا و دیدنی مهدی ترابی برای نادری ساخته و پرداخته شد که ضربه او از روی دروازه شهر خودرو گذشت. در دقیقه 29 شوت محکم علی علیپور از بالای دروازه رحمتی عبور کرد. ​در این دقایق، بازیکنان تیم شهر خودرو پس از یارگیری من تو من، به بازی فیزیکی و خشن روی آوردند تا از حملات خطرناک پرسپولیس جلوگیری کنند. ​در دقیقه 32 شوت سعید صادقی بازیکن میزبان با اختلاف از روی دروازه بیرانوند عبور کرد. در دقیقه 34 همکاری خوب بازیکنان پرسپولیس، موقعیتی را ایجاد کرد که ارسال نادری از سمت چپ توسط مدافعان حریف مهار و دفع شد. در دقیقه 37 قاسمی نژاد توسط سیامک نعمتی متوقف شد و داور به نعمتی کارت زرد نشان داد. ارسال رفیعی با خطا از سوی بازیکنان میزبان همراه شد. ​در دقیقه 39 ارسال عنابی پوشان روی سر یونس شاکری فرود آمد و ضربه سر او به زیبایی در اختیار بیرانوند قرار گرفت. در دقیقه 40 پرسپولیس از سمت چپ به کرنر رسید. ارسال بشار با سوت داور تکرار شد و بازی به جریان افتاد. ​در دقیقه 43 بازیکنان پرسپولیس حرکت خوبی را از سمت چپ در دستور کار داشتند که توپ‌گیری خوب نادری با اعلام خطا از سوی داور، بازی را متوقف کرد. در دقیقه 44 عنابی پوشان دست به حمله زدند که در نهایت داور اعلام ضربه دروازه نمود. در دقیقه 45 حرکت خوب سفیدپوشان، ترابی را صاحب موقعیت کرد که ضربه محکم او به تور کنار دروازه برخورد کرد. داور برای نیمه اول، یک دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت. این دیدار در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

 

 

داور: پیام حیدری

کمک ها: محمدرضا منصوری – رحیم شاهین

کمک داوران اضافی: حمید حاج ملک – رضا مهدوی

داور چهارم: فرهاد فرهادپور

ناظر داوری: رسول فروغی

 

ترکیب شهر خودرو:

مهدی رحمتی، علی نعمتی، محمدحسین مرادمند، سروش رفیعی، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، سعید صادقی، محمدعلی فرامرزی، فرشاد محمدی‌مهر، یونس شاکری و علی نبی‌زاده.

سرمربی: یحیی گل محمدی

 

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، محمد نادری، محمد حسین کنعانی‌زادگان، محسن ربیع‌خواه، احمد نورالهی، وحید امیری، بشار رسن، سیامک نعمتی، مهدی ترابی و علی علیپور.

سرمربی: گابریل کالدرون

110

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top