خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ الجمعة ١٨ صفر ١٤٤١ Friday, October 18, 2019
کد خبر: 962268
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۹
ابوترابی؛
قهقهه رئیس جمهور در سازمان ملل خلاف شئونات نظام بود
رئیس جمهور توانست به خوبی از مواضع و اقتدار نظام دفاع کند اما در زبان بدن اقتدار لازم را نداشت و نباید به روی دشمنان کشور لبخند می‌زد.
ابوترابی قهقهه رئیس جمهور در سازمان ملل خلاف شئونات نظام بود
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهور به نیویورک گفت: رئیس جمهور توانست یه خوبی از مواضع و اقتدار نظام دفاع کند اما در زبان بدن اقتدار لازم را نداشت و نباید به روی دشمنان کشور لبخند می‌زد.

ابوالفضل ابوترابی در مصاحبه با آخرین خبر با تاکید بر مبارزه با فساد در همه شئون آن، بیان کرد: در ابتدا از آقای رئیسی تشکر می‌کنم و معتقدم مجلس و دولت هم باید به کمک قوه قضائیه بیایند و فساد را به صورت ریشه‌ای مهار کنند.
وی در ادامه اظهار کرد: این که قوه قضائیه بسیاری از رانت خواران و ویژه خواران را عصبانی کرده، یعنی کارش را به خوبی انجام داده است.


نماینده مردم نجف آباد در مجلس تصریح کرد: باید بین انتقاد سیاسی و قواعد دموکراسی که مطالبه گری و افشاگری است با تکهین و تخریب تفاوت قائل شویم.
وی در ادامه تاکید کرد: باید ساختار اصلاح و درست شود تا از تولید فساد پیشگیری شود و همچنین باید بحث شفافیت در همه امور و ارکان نظام بغیر از موارد امنیتی و نظامی و به شکل حداکثری بروز و ظهور کند.


وی با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهور به نیویورک به دو بخش زبان لسانی و زبان بدن رئیس جمهور اشاره کرد و افزود: در قسمت اول که زبان لسان بود آقای روحانی به خوبی از مواضع نظام دفاع کردند و جای تشکر دارد اما در بخش زبان بدن متاسفانه ایشان اقتدار لازم را نداشتند و نباید در مقابل دشمنان اینگونه لبخند می‌زدند و قهقهه رئیس جمهور خلاف شئونات ریاست جمهوری بود.
ابوترابی همچنین با تاکید بر قواعد دموکراسی موجود در کشور و درگیری‌های لفظی اخیر در مجلس گفت: آزادی بیان در مجلس وجود دارد و بحث و جدل هم ممکن است بوجود بیایدکه امری طبیعی است اما در نهایت باید مشکلات حل شود تا دشمن سوء استفاده نکرده و به نظام آسیبی وارد نشود.

 

آخرین خبر

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top