|
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ الجمعة ٦ شوّال ١٤٤١ Friday, May 29, 2020
کد خبر: 963147
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۰:۰۳
پرسپولیس دو-پیکان یک؛
سه امتیاز شیرین پرسپولیس در شب سکوت آزادی
تیم فوتبال پرسپولیس توانست چهارمین برد خود را در لیگ برتر کسب کند.
مهدی ترابی سه امتیاز شیرین پرسپولیس در شب سکوت آزادی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بازی رفت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و پیکان از هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) از ساعت 18 امروز یکشنبه 28 مهر 1398 بدون حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی برگزار شد و پرسپولیس توانست حریف خود را شکست بدهد و چهارمین بردش را تجربه کند.

 

در این دیدار، پرسپولیس با لباس‌های یکدست قرمز و تیم پیکان با لباس های سفید و  آبی به زمین آمدند. تیم داوری هم با لباس های فسفری رنگ در زمین حاضر شدند. سفیدپوشان آغازگر نیمه اول بازی بودند. ​در دقیقه 2 پرسپولیس از سمت راست صاحب کرنر شد. ارسال توپ، دفع و بازی به جریان افتاد. در دقیقه 3 ارسال خوب نادری با ضربه علیپور همراه شد که توپ در اختیار امینی دروازه‌بان پیکان قرار گرفت. دقیقه 4 شوت بازیکن پیکان در دستان بیرانوند قرار گرفت. در دقیقه 6 پرسپولیس درپی حملات مستمر بار دیگر از سمت راست به کرنر رسید. ارسال ترابی در یک رفت و برگشت دروازه میهمان را تهدید کرد. در دقیقه 8 حمودی کاپیتان پیکان پس از ضد حمله تیم میهمان، روی نادری خطا کرد و داور اعلام ضربه به سود سرخپوشان کرد. در دقیقه 9 بیرانوند از دروازه فاصله گرفت و ضربه از راه دور واسعی از کنار دروازه گذشت. ​در دقیقه 10 ضد حمله پیکان توسط کنعانی زادگان مهار شد. در ادامه، حمله سرخپوشان توسط ترابی شکل گرفت و پاس زیبای او برای جونیور ساخته و پرداخته شد که براندائو نتوانست از این موقعیت بهره ببرد. در دقیقه 11 شوت بازیکن سرخپوش در اختیار امینی گل پیکان قرار گرفت. در دقیقه 14 پیکان توسط مغانلو صاحب موقعیت شد که ضربه او از کنار دروازه بیرانوند عبور کرد. در دقیقه 16 ضد حمله پیکان توسط بیرانوند مهار شد. ​در دقیقه 17 شوت علیپور پس از برخورد به مدافع پیکان کرنر شد. پاسکاری سرخپوشان بازی را به جریان انداخت. در دقیقه 19 حمله سرخپوشان به بار نشست و پاس زیبای علیپور با ضربه دیدنی ترابی به گل اول این دیدار تبدیل شد.در دقیقه 29 علیپور متوقف شد و داور اعلام ضربه کاشته کرد. ارسال انصاری به مهاجمان نرسید.

 

در دقیقه 31 سرخپوشان از جناح راست به کرنر رسیدند. در دقیقه 32 شوت شیری از روی دروازه امینی به بیرون رفت. در دقیقه 33 جونیور ضد حمله سرخپوشان را بی ثمر گذاشت. ​در دقیقه 35 داور یک ضربه ایستگاهی به سود سفیدپوشان اعلام کرد. ضربه کاشته توسط واسعی به گل تساوی تبدیل شد. در دقیقه 39 شوت سعید واسعی با دخالت بیرانوند به کرنر مبدل گردید. ارسال توپ هم ضربه دروازه اعلام شد. ​در دقیقه 40 حملات پی در پی سفیدپوشان، توپ را وارد دروازه میزبان کرد که داور قبل از آن اعلام آفساید کرده بود. در دقیقه 42 پرسپولیس از سمت چپ به کرنر رسید. ارسال توپ هم راهی به جایی نبرد. در دقیقه 43 براندائو در تله آفساید حریف قرار گرفت. ​در دقیقه 44 شوت واسعی بار دیگر خطرناک ظاهر شد و پس از برخورد به مدافعان سرخپوش به کرنر مبدل گردید. ارسال توپ هم در ادامه، با شوت بازیکن سفیدپوش از روی دروازه میزبان گذشت. ​داور برای نیمه اول، یک دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت. این دیدار در پایان نیمه نخست با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

 

 

داور: سید مهدی سید علی

کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی-محمد راهی

کمک داوران اضافی: محمدرضا اکبریان-سید علی اصغر مومنی

داور چهارم: عسگر محمدی

ناظر داوری: حسین خانبان

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، محمد نادری، محمد انصاری، مهدی شیری، احمد نورالهی (کاپیتان)، محسن ربیع خواه، مهدی ترابی، وحید امیری، علی علیپور و جونیور براندائو.

سرمربی: گابریل کالدرون

ترکیب پیکان:

مهدی امینی، سید مهران موسوی، حسین پور امینی، فراز امامعلی، سعید واسعی، جلال الدین علی محمدی، حجت حق وردی، سید محمد ستاری، علی حمودی (کاپیتان)، شهریار مغانلو و امیرحسین کریمی.

سرمربی: حسین فرکی

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top