|
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ الاثنين ٢٠ ذو الحجّة ١٤٤١ Monday, August 10, 2020
کد خبر: 963223
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۴
در کلیساهای خانگی در ایران، چه می گذرد؟! +فیلم
مدیر یکی از شبکه های مسیحی بالاخره لب به شِکوه و شکایت باز کرد و به گوشه ای از فساد اخلاقی در کلیساهای خانگی در ایران اشاره کرد.
کلیسای خانگی در کلیساهای خانگی در ایران، چه می گذرد؟! +فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
66.7% 33.3% بازدید

به گزارش جام نیوز، چند سالی است که کلیساهایی در ایران راه اندازی شده اند به نام کلیسای خانگی؛ این کلیساها در جریان مخالف با کلیساهای رسمی در ایران فعالیت می کنند و با تبلیغات غیر واقعی و استفاده از حربه های جنسی، سعی دارند جوانان ایرانی را جذب کنند.

 

در ابتدا، افشاگری ها علیه این کلیساها با انکار جریان ماهواره ای حامی آنها مواجه شد اما با وخیم شدن فساد اخلاقی در آنها و افزایش اعتراضات فریب خوردگان، حتی این شبکه ها هم مجبور به انتقاد از این کلیساها شده اند.

 

کشیش هرمز شریعت مدیر یکی از شبکه های مسیحی که تا پیش از این، به شدت از کلیساهای خانگی حمایت می کرد و فساد اخلاقی در انها را انکار می کرد، بالاخره لب به شِکوه و شکایت باز کرد و  به گوشه ای از این فساد اشاره کرد.

 

کشیش هرمز تلویحا اذعان می کند که اعتراف به گناه در نزد یک کشیش و افشای خصوصی ترین مسایل، به حربه ای در دست گردانندگان این کلیساها برای سوء استفاده از زنان شده است چرا که در صورت خودداری زنان از قبول خواسته های نامشروع آنها، می توانند با تهدید به افشاگری، زنان را تسلیم خود کنند.

 

 

ویدئو

 

106

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top