|
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ الأربعاء ٤ شوّال ١٤٤١ Wednesday, May 27, 2020
کد خبر: 963279
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۷:۳۰
اخراج یک خبرنگار به دستور رئیس اداره ورزش در سیرجان
خبرنگار یک سایت ورزشی در سیرجان به دستور رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان در بازی گل گهر و سپاهان برای دقایقی اخراج شد.
فوتبال  اخراج یک خبرنگار به دستور رئیس اداره ورزش در سیرجان
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، خبرنگار اخراجی در این باره گفت: به دلیل انتشار مطلبی انتقادی از عملکرد اداره ورزش و جوانان سیرجان در یک سایت محلی ، روز بازی مسئولان هیات فوتبال سیرجان به من گفتند امکان ورود شما به ورزشگاه نیست و رئیس اداره از شما دلخور است و هر طور هست از دل وی دربیار!


وی افزود: مسئولان هیات فوتبال سیرجان از من خواستند تا قبل از بازی از آقای گل محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان سیرجان عذرخواهی کنم که بنده نپذیرفتم.


عصر و دقایقی قبل از بازی هنگامی که وارد ورزشگاه شدم به دستور گل محمدی و همکاری ماموران امنیتی مرا از ورزشگاه به بیرون هدایت کردند و به من‌گفتند سازمان لیگ به فرمانداری سیرجان نامه زده و دستور داده شما به ورزشگاه نیایی!


در حالی که از ورزشگاه خارج می‌شدم دکتر حدیدی رئیس هیات فوتبال سیرجان از من خواست تا با عذرخواهی از رئیس اداره ورزش و جوانان به ورزشگاه برگردم.


امین شول افزود: با توجه به بازی مهمی که پیش رو بود اجبارا با آقای رئیس روبه رو شدم اما بدون عذرخواهی و صرفا با بوسیدن، وی را متقاعد کردم که اجازه دهد به ورزشگاه برگردم.


این خبرنگار در سیرجان اضافه کرد: متاسفانه نمی‌دانم بر اساس چه معیار و قانونی رئیس اداره ورزش و جوانان یک شهرستان می‌تواند به نیروهای امنیتی ورزشگاه دستور اخراج یک خبرنگار را بدهد و آیا مسئولان هیات فوتبال و برگزاری مسابقه در این شرایط باید از چه مقامی دستور بگیرند و آیا اخراج خبرنگاران از ورزشگاه ها سلیقه ای است؟!

کلیدواژه ها:
سیرجان  |  رئیس  |  اخراج  |  ورزش  |  خبرنگار  | 
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top