خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ الثلاثاء ٦ شعبان ١٤٤١ Tuesday, March 31, 2020
کد خبر: 964051
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۵:۲۴
چرا تسخیر سفارت انگلیس تاریخی نشد؟!
عیدالله گنجی، مدیر مسئول روزنامه جوان در این خصوص نوشت: «فتح #لانه_جاسوسی از جهت فیزیکی هنری نبود. بالا رفتن جوان از دیوار دو متری در شهر خود عمل شاقی نبود.آنچه این روز را تاریخی کرد حمایت قاطع امام بود.سال ۹۰هم سفارت انگلیس فتح شد اما رهبری تایید نکرد وگم شد کسی هم از آن برای خود شخصیت نساخت و نان نخورد.امام از اسناد رسواگر لانه برآشفت»
گنجی چرا تسخیر سفارت انگلیس تاریخی نشد؟!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، سیزدهم آبان ماه سالروز تسخیر سفارت آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام می باشد و امام خمینی ضمن حمایت قاطع از تسخیر لانه جاسوسی، این اتفاق را انقلاب دوم نامیدند.

 

عیدالله گنجی، مدیر مسئول روزنامه جوان در این خصوص نوشت: «فتح #لانه_جاسوسی از جهت فیزیکی هنری نبود. بالا رفتن جوان از دیوار دو متری در شهر خود عمل شاقی نبود.آنچه این روز را تاریخی کرد حمایت قاطع امام بود.سال ۹۰هم سفارت انگلیس فتح شد اما رهبری تایید نکرد وگم شد کسی هم از آن برای خود شخصیت نساخت و نان نخورد.امام از اسناد رسواگر لانه برآشفت.

 

رهبر انقلاب:ممکن است آن کسی که خودش در تسخیر لانه‌ی جاسوسی فعال بوده،بعدازمدتی از کار خودش پشیمان شود کما اینکه ما پشیمان‌شده‌ هائی هم داریم خیلی از کسانی که در جنبش دانشجوئی حضور داشتند،در برهه‌ی دیگر،گرفتاریها و انگیزه‌های مختلف،ثبات قدم را از اینها گرفت لکن حرکت مربوط به دانشجوست.»

 

 

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top