|
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ الجمعة ١ جمادى الثانية ١٤٤٢ Friday, January 15, 2021
کد خبر: 964077
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۹:۰۲
عاقبت دل بستن دختر ایرانی به رضا پهلوی +عکس و فیلم
" بهاره زارع بهاری " دختری که با جنجال در فضای مجازی، برای دریافت پناهندگی خود را بازیچه سلطنت‌طلب ها کرده بود، بالاخره به پوچ بودن وعده های خانواده پهلوی پی برد.
رضا پهلوی عاقبت دل بستن دختر ایرانی به رضا پهلوی +عکس و فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
43.1% 56.9% بازدید

به گزارش جام نیوز، بهاره زارع بهاری، دختر ایرانی که در سال 2018 به عنوان دختر شایسته در چین انتخاب شده، مدتی است با انجام اقدامات نمایشی و با اعتماد به وعده هایی که به او داده شده بود، سعی کرده تا بتواند یکی از کشورهای غربی را متقاعد کند تا به او پناهندگی دهد.

 

حالا بعد از گذشت چندین روز بازداشت در فرودگاه و مشکلات متعددی که برای او به وجود آمد، بالاخره پی به پوچ بودن وعده ها برده و گویا تصمیم به بازگشت گرفته است.

 

بهاری در ابتدا با لباس های خاص با نمادهای شاهنشاهی و عکس هایی از خانواده پهلوی، در چند مسابقه حضور پیدا کرد.

 

در آخرین مورد، بهاری پس از بازگشت از بی در فرودگاه فیلیپین بازداشت شد و از آن روز در فرودگاه مانده است.

 

سلطنت طلب ها هم به جای کمک به این دختر برای رفع مشکل، با تمام توان بهره تبلیغاتی برده و مدعی شدند بهاری با شکایت ایران و به دلیل همراه داشتن عکس پهلوی در مسابقات بازداشت شده است؛ ادعایی که نه تنها سندی برای آن وجود ندارد بلکه از سوی مقامات ایرانی و فیلیپینی رد شد.

 

گویا بهاری در فیلیپین مرتکب جرم شده و چون اقامت تحصیلی داشته، به همین دلیل دولت فیلیپین تصمیم به دیپورت وی گرفته است. ( بیشتر بخوانید )

 

اما سلطنت طلب ها، همچنان سناریو خود را پی گرفته و در فضای مجازی جنجال سازی کردند. بهاری هم مرتبا در صفحه شخصی خود از بابا لنگ دراز(رضا پهلوی) و سلطنت طلب ها برای حمایت ها و رفع مشکل خود تشکر می‌کرد.

 

 

اما با گذشت زمان، به نظر می آید روزهای خوش بهاری هم به پایان رسیده است.

 

ویدئو

 

این دختر ایرانی، در آخرین پست خود در توئیتر، خطاب به سلطنت طلبان و خاناده پهلوی نوشت: «ما ز یاران چشم یاری داشتیم؛ خب غلط بود آنچه می پنداشتیم.»

 

 

این پست بهاری با واکنش مهدی میرقادری، از چهره های سلطنت طلب مواجه شد؛ میرقادری مطلبی را علیه بهاری منتشر کرده و در آن تلویحا پشت پرده اقدامات این دختر را بیان کرد.

 

میرقادری نوشت: «یه روز شاهزاده رو بابا لنگ دراز کرد؛ حالا هم از بابا لنگ دراز خودش طلبکاره که کاری نکرده. عزیزان من این تیپ آدم ها رو میشناسم. کسانی که از هر راهی برای رسیدن به آمریکا استفاده می‌کنند و به کمتر از اون هم رضایت نمی‌دهند. حال علت اینکه من هیچ حمایتی از این تیپ اشخاص نمی‌کنم را می‌دانید؟»

 

 

106

 

کلیدواژه ها:
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top