خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ السبت ٩ ربيع الثاني ١٤٤١ Saturday, December 7, 2019
کد خبر: 964970
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۲۰:۳۳
جنگ قدرت در میان اپوزیسیون به تهیه لیست اعدام رسید! +عکس
دعوای یک عضو سلطنت‌طلب با خبرنگار رادیو فردا، از وجود لیست اعدام که نام چهره های اپوزیسیون در آن درج شده، رونمایی کرد!
اپوزیسیون جنگ قدرت در میان اپوزیسیون به تهیه لیست اعدام رسید! +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام‌نیوز، "میترا جشنی" یکی از چهره های سلطنت‌طلب، با حمله به خبرنگار رادیو فردا، ارگان رسمی سازمان سیا، او را متهم به سانسور اپوزیسیون کرد.

 

این عضو گروه سلطنت‌طلب فرشگرد،  "مهتاب وحیدی راد" را متهم به سانسور کرد و نوشت: "بار اول نیست که با فرار رو‌ به‌ جلو و قربانی جلوه دادن خودتان تلاش در تخریب دارید. بار قبل به دروغ گفتید که از طرف فرشگرد تهدید به قتل شدید و وقتی با اعتراض روبرو شدید همین رویه را پیش گرفتید.در دایرکت بمن بی‌احترامی میکنید. من تا دیروز در بلاک لیست شما بودم. صداقت شرط خبرنگاریست"

 

 

 

 

 

البته این، اولین مورد از حمله اعضای فرشگرد به دیگر اعضای اپوزیسیون نیست؛ پیش از این هم فرشگردی ها با هجمه علیه فعالان اپوزیسیون که با دیدگاه های این گروه حامی رضا پهلوی مخالف هستند، آنها را به اعدام پس از به دست گرفتن قدرت در ایران کرده اند.

 

"مهتاب وحیدی راد" هم در پاسخ به ادعای این سلطنت‌طلب نوشت: شما میترا جشنی، عضو رسمی گروه فرشگرد، که خبر دروغ منتشر کردید، مدرک یا سند بیارید و توضیح دهید که من کی و کجا فراخوان داده‌ام یا گفته‌ام “مخالفان ج. ا. را بلاک کنید”؟
 

 

وی در ادامه نوشت:

به دروغ پرونده‌سازی می‌کنند، به اعضای گروه‌شان فرمان حمله می‌دهند،بدون توجه به واقعیت موجود، در “دادگاه‌های مجازی” حکم صادر می‌کنند و برای “فردای براندازی”لیست اعدام تهیه می‌کنند! وای به حال مردمی که برای برقراری دموکراسی و رسیدن به حقوق خود به این افراد و “گروه‌ها” امید بسته‌اند! "

 

 

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top