|
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ السبت ١٤ شوّال ١٤٤١ Saturday, June 6, 2020
کد خبر: 965172
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۹
21 وعده تثبیت نرخ سوخت در سال 98 دروغ از آب درآمد؛
هزینه سنگینی که دولت بر کشور تحمیل کرد: مردم به مسئولان اعتماد ندارند!
از ابتدای سال 98 تاکنون، مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس بالغ بر 21 بار در مصاحبه های مختلف با قاطعیت اعلام کرده بودند که نرخ بنزین در سال 98 گران نخواهد شد.
بنزین هزینه سنگینی که دولت بر کشور تحمیل کرد: مردم به مسئولان اعتماد ندارند!
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزراش جام نیوز، بامداد روز جمعه، 24 آبان ماه، دولت با اعلام افزایش 300 درصدی نرخ بنزین، جامعه را در شوک فرو برد تا از عیدی خود به مردم در شب میلاد پیامبر اکرم(ص) رونمایی کند!

 

اگر چه سال هاست که شایعه افزایش نرخ بنزین به گوش می رسد اما از اواخر سال 97 و در زمان بررسی بودجه سال 98 در مجلس شورای اسلامی، احتمال افزایش نرخ بنزین در سال جاری قوت گرفت و البته هر بار به شدت توسط مسئولان تکذیب می شد!

 

با این وجود احتمال افزایش نرخ بنزین در اردیبهشت ماه 98 بیش از قبل رنگ و بوی واقعیت به خود گرفت و حتی برخی از خبرگزاری های رسمی کشور از سهمیه بندی قریب الوقوع سوخت خبر دادند که البته پس از بر هم خوردن آرامش روانی جامعه و تشکیل صف های طولانی در پمپ بنزین ها بازهم توسط بسیاری از مقامات دولتی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی این موضوع تکذیب شد.

 

نکته جالب توجه این است که از ابتدای سال 98 تا کنون، مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس بالغ بر 21 بار در مصاحبه های مختلف با قاطعیت اعلام کرده بودند که نرخ بنزین در سال 98 گران نخواهد شد.

 

 

در آخرین نمونه از این دست اظهارنظرها، بیژن زنگنه، وزیر نفت دولت راستگویان(!) تنها 60 ساعت قبل از اعلام نرخ جدید بنزین یعنی در 21 آبان ماه، اعلام کرد که دولت هیچ برنامه ای برای تغییر نرخ بنزین ندارد!

 

با این وجود و بر خلاف تمام وعده های مسئولان در سال 98 و بدون هیچگونه زمینه سازی و اقناع افکار عمومی، نرخ بنزین به یکباره 3 برابر افزایش یافت تا اعتماد مردم به مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس اینگونه پاسخ داده شود!

 

بی تردید اعتماد مردم به زمامداران از جمله پایه های حکومت‌داری اسلامی است که با این گونه برخورد دولتمردان و نمایندگان مجلس از جامعه سلب خواهد شد و ضربات جبران ناپذیری را به کشور وارد خواهد ساخت.

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top