خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ الخميس ٨ شعبان ١٤٤١ Thursday, April 2, 2020
کد خبر: 966226
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۲
انصاری فرد: نمی‌خواهند قهرمان شویم!/ سازمان لیگ:دیگر بس است..
سازمان لیگ خواهان رعایت کدهای اخلاقی و انضباطی از سوی آحاد جامعه فوتبال شد.
حضور محمد حسن انصاری فرد در تمرین پرسپولیس  انصاری فرد: نمی‌خواهند قهرمان شویم!/ سازمان لیگ:دیگر بس است..
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، با توجه به صحبت هایی که مدیرعامل پرسپولیس دیشب در برنامه فوتبال برتر مطرح نمود با این عنوان که" فدراسیون فوتبال نمی‌خواهد پرسپولیس قهرمان شود و در این راه تمام تلاش خود را خواهد کرد" و همچنین هجمه های دیگر باشگاه‌ها به مسائل داوری،زمان برگزاری بازی ها و ....مسئولان سازمان لیگ را بر آن داشت تا پاسخ این حواشی را ارائه کنند. سازمان لیگ با درخواست رعایت کدهای اخلاقی و انضباطی از سوی آحاد جامعه فوتبال،اطلاعیه ای در این خصوص صادر کرد.

 

سازمان لیگ تاکید کرده بیان اظهارات غیر مسئولانه و شائبه برانگیز تنها باعث بروز عواقب و تنش در  لیگ برتر برای علاقمندان میلیونی فوتبال خواهد بود و بر این اساس ضمن اعلام این موضوع که طرح اینگونه مباحث به صورت دائم مورد رصد ارکان مرتبط خواهد بود،بار دیگر اعلام می دارد هیچ تفاوتی برای مسولان برگزاری در قهرمانی یا عدم قهرمانی و به صورت کلی نتایج تیم ها وجود ندارد.

 

سازمان لیگ به عنوان متولی برگزاری رقابت های باشگاهی همچنین اعلام می دارد در انجام وظایف ذاتی خود به صورت مستقل عمل می کند و مدیران محترم باشگاه ها باید از طرح مباحثی که باعث تشویش در جامعه فوتبال می شود خودداری نمایند. 

 

451

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top