خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ السبت ٩ ربيع الثاني ١٤٤١ Saturday, December 7, 2019
کد خبر: 966278
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۲:۳۵
مانیتورینگ جام؛
بازی کشته‌سازان با فرمول هیجان + سند تصویری
هرچه تعداد قربانیان ساختگی بیشتر باشد و اذهان عمومی هم آن را باور کند، به همان میزان احتمال پیشبرد نقشه براندازی تقویت خواهد شد.
صحنه قتل بازی کشته‌سازان با فرمول هیجان + سند تصویری
به این مطلب امتیاز دهید
66.7% 33.3% بازدید

به گزارش جام نیوز، کشته سازی از ترفندهای رایج عملیات روانی برای تهییج و تحریک افکار عمومی است که سرویس‌های بیگانه به‌منظور تسهیل پروژه‌هایی نظیر براندازی یا کودتا به آن متوسل می‌شوند.

 

آنان در این شیوه فریب، با استفاده از رسانه‌های تحت مدیریت خود عدد و رقم‌هایی را شایعه و تکرار می‌کنند تا خشم بدنه جامعه برانگیخته شود و خشونت و ساختارشکنی را ناگزیر بپندارد.

 

طبق این فرمول، هرچه رقم قربانیان ساختگی بیشتر باشد و اذهان عمومی هم آن را باور کند، به همان میزان احتمال پیشبرد نقشه براندازی تقویت خواهد شد.

در غائله اخیر کشورمان نیز به وضوح شاهد پیاده‌سازی چنین ترفندی هستیم.

 

"سازمان مجاهدین خلق" [گروهک تروریستی منافقین] که مهره‌های نفوذی‌اش نقش غیرقابل انکاری در خونریزی‌های متعدد ـ اعم از هدفمند و کور ـ ایفا کرده و می‌کنند، مدعی شد که تعداد کشته‌های اعتراضات خیابانی در ایران از 750 نفر گذشته است!

همزمان "سازمان عفو بین الملل" که بر خلاف عنوانش نهادی خصوصی است، رقم تخمینی خود را حدود 200 نفر اعلام کرده و جالبتر از همه آنکه «ترامپ» رئیس‌جمهور امریکا، روز سه‌شنبه این تعداد را "هزاران هزار" خواند!

 

 

در همین زمینه سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرده است که تعداد قربانیان ناشی از آشوب‌های اخیر "بسیار کمتر" از آمار ادعایی بیگانگان و گروه‌های ضدانقلاب بوده و نهادهای امنیتی و قضائی مشغول بررسی دقیق علت فوت آنان هستند؛ چراکه اشرار و عناصر وابسته به گروه‌های برانداز، متهمان اصلی حملات خشونت‌بار می‌باشند.

 

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top