خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ الثلاثاء ٢٥ جمادى الأولى ١٤٤١ Tuesday, January 21, 2020
کد خبر: 966858
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۳۹
خلیل‌زاده: جانشین استراماچونی به زودی معرفی می‌شود/ او می‌خواست قراردادش افزایش پیدا کند
رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: استراماچونی گفت چون پول از طریق شخص ثالث به حساب من واریز می‌شود، دچار مشکل شده‌ام.
اسماعیل خلیل‌ زاده خلیل‌زاده: جانشین استراماچونی به زودی معرفی می‌شود/ او می‌خواست قراردادش افزایش پیدا کند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، اسماعیل خلیل‌ زاده در گفت‌وگو با شبکه ورزش در مورد قرارداد استراماچونی اظهار داشت: قرارداد او 750 هزار یورو بوده و دو دستیار هم داشته است. 327 هزار یورو از این مبلغ را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تاکنون به او پرداخت کرده‌ایم. در همان ابتدای بستن قرارداد هم 100 هزار یورو به این مربی دادیم و در قراردادی که داشتیم، پول به حساب او در بانکی در شهر میلان واریز می‌شد.

 

وی ادامه داد: به دلیل تحریم‌ها با شرایط سختی پول را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ واریز می‌کردیم و در آخرین مرحله هم توسط صراف‌ها و در کشورهای همسایه این کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام دادیم، اما گفت چون پول از طریق شخص ثالث به حساب من واریز می‌شود، دچار مشکل شده‌ام.

 

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال افزود: به همین دلیل، حسابی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در کشور چک اعلام کرد و برای او واریز کردیم اما این مبلغ برگشت خورد و قرار بود دوشنبه به حساب دیگری واریز شود که از ایران رفت. 

 

* شاید دنبال این بود قرارداد فصل بعدش افزایش پیدا کند

رئیس هیات مدیره استقلال عنوان کرد: قرارداد او دوساله بود اما درخواست داشت یک ساله شود. ما برای اینکه درخواست او را بررسی کنیم، گفتیم به باشگاه بیاید اما نیامد. روز گذشته هم دوباره او را دعوت کردیم تا به مشکلش رسیدگی شود، اما این کار را نکرد. 

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شرایط تیم خوب شده بود، شاید او احساس می‌کرد سال آینده هم باید به دلیل قرارداد دوساله باید با همین مبلغ کار کند و به نوعی می‌خواست با این کار رقم قراردادش بیشتر شود. 

 

* اسناد پرداختی را منتشر می‌کنیم

خلیل‌زاده با اشاره به اینکه پرداخت‌هایی که به این مربی داده‌ایم اسنادش را منتشر می‌کنیم، گفت: 330 هزار یورو به وی پول دادیم و اگر این مبلغ را در 6 ماه سرشکن کنیم، 50 هزار یورو در ماه به وی پول پرداخت شده است. ما دچار مشکل سیاسی و اقتصادی هستیم و نمی‌توانیم این مبلغ را مستقیم به حساب وی واریز کنیم، اما اینطور نیست که به تعهداتمان عمل نکنیم. 

 

* استعفای دسته جمعی صحت ندارد

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود اعضای هیات مدیره و مدیرعامل به طور دسته‌جمعی استعفا داده‌اند اظهار داشت: اصلا این موضوع صحت ندارد. من از همه خواستم کمک کنند. امروز هم مشکلاتی جلوی باشگاه به وجود آمد. اموال استقلال متعلق به خود هواداران است و در این شرایط باید آرامش حاکم باشد. هیات مدیره هم به کار خود ادامه می‌دهد و امروز هم با بازیکنان صحبت کردیم. بچه‌ها مقابل پیکان با قدرت بازی می‌کنند و مشکلی نیست. 

 

* اگر استراماچونی نیاید جایگزینش را به زودی انتخاب می‌کنیم

وی در مورد اینکه شرایط بازگشت استراماچونی به چه شکل خواهد بود، گفت: او باید برگردد و اگر نیاید، به فکر جایگزین هستیم. ما در این خصوص امشب جلسه داریم و افراد متعددی را رصد می‌کنیم. سعی می‌کنیم در این شرایط به داخلی‌ها فکر کنیم. 

 

* استراماچونی از کشورهای همسایه پیشنهاد داشت

خلیل‌زاده در پاسخ به این سوال که مربیان خارجی دیگری هم در ایران بودند، اما چرا استراماچونی به مشکل خورد، عنوان کرد: سرمربیانی هم بودند که 5-4 ماه حقوق نگرفتند و مشکلی نبود. در مورد استراماچونی هم وضعیت به این شکل بود که اصرار داشت قراردادش یک ساله شود و سال بعد برود. چیزی که به ما اعلام شده بود و گفته می‌شد این بود که یک پیشنهاد از کشورهای همسایه داشت. ما حتی می‌خواستیم به خاطر هواداران با این درخواست هم موافقت کنیم و وزیر هم پیگیر بود، اما با کار غیرحرفه‌ای که انجام داد، ایران را ترک کرد و یک‌طرفه قراردادش را فسخ کرد که این کار درست نبود. 

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت:‌ اگر او تا یکی دو روز آینده به ایران نیاید، مربی جدید را انتخاب و اقدامات خود را از همین فردا آغاز می‌کنیم. 

 

* اوایل فصل هم فقط هیات مدیره از وی حمایت می‌کرد

وی در مورد فراز و فرودهایی که استقلال داشت و حالا به شرایط خوبی رسیده بود، گفت: اوایل فصل هم این مربی می‌باخت، اما خود ما اعضای هیات مدیره فقط از او حمایت کردیم تا بماند و نتیجه بگیرد. امروز هم می‌توانیم بحران را مدیریت کنیم. از هواداران می‌خواهم که آرامش خود را حفظ کنند ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و جانشین ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌استراماچونی هم مربی بزرگی خواهد بود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

 

* در هیچ بندی از قرارداد تخلف نکردیم

خلیل‌زاده ‌با اشاره به اینکه ما در هیچ بندی از قرارداد تخلف نکردیم، اظهار داشت: اگر تخلف می‌کردیم، حتما می‌گفتیم. تمام فشار او برای تبدیل به قرارداد دوساله به یک ساله بود. من اعلام کردم که قرارداد او پخش شود و پرداختی‌هایی هم که ما داشتیم، منتشر.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال تاکید کرد: تیم امروز با قدرت مقابل پیکان بازی خواهد کرد و صدر جدول را حفظ می‌کنیم. استراماچونی هم نیاید، مربی بزرگ دیگری انتخاب خواهد شد و مشکلی نیست.

 

451

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top