خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ الأربعاء ٧ شعبان ١٤٤١ Wednesday, April 1, 2020
کد خبر: 967144
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۰:۳۹
بیانیه حزب الله لبنان در اعتراض به حضور‌ خاخام صهیونیست در نشست بحرین
در روزهای گذشته «شلومو عمار» خاخام اعظم سابق رژیم صهیونیستی در اولین سفر تاریخی خود به بحرین با حضور در نشست دینی در کنار روحانیون دینی مسلمان جهان عربی قرار گرفت.
بیانیه حزب الله لبنان علیه روابط بحرین با اسرائیل بیانیه حزب الله لبنان در اعتراض به حضور‌ خاخام صهیونیست در نشست بحرین
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای، نشست عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی که رژیم آل خلیفه با عنوان آزادی دینی با مشارکت یک صهیونیست بارز برگزار کرد را محکوم کرد.


پایگاه خبری «النشره» در این باره گزارش داد که حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای، نشست عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی که رژیم آل خلیفه با عنوان آزادی دینی با مشارکت یک صهیونیست بارز برگزار کرد را محکوم کرد و آنرا نادیده انگاشتن جانفشانی های بزرگ شهیدان و زخمی شدگانی لبنانی و فلسطینی در مبارزه با رژیم صهیونیستی و نیز نادیده گرفتن تهدیدات متوالی این رژیم و طمع ورزی های همیشگی آن دانست.

حزب الله لبنان به شدت نقش توطئه آمیز و خیانتکارانه رژیم آل خلیفه در عادی سازی روابط با دشمن صهیونیست و استقبال از شخصیت های اسرائیلی و بازارگرمی برای همزیستی با قاتلان را مورد انزجار قرار داد و اعلام کرد: این رژیم که به شدت مردم بحرین را سرکوب کرده است و آنرا از ساده ترین حقوق خود محروم کرده است؛ به دنبال سرپوش گذاشتن بر مشروعیت از دست رفته با تبدیل کردن بحرین به سکویی برای بهره برداری دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی، است.

همچنین حزب الله لبنان مشارکت علی الامین شخصیت دینی لبنانی در این نشست را به شدت محکوم کرد و آنرا به مثابه خروج از اصول دینی، اخلاقی و شریعت های آسمانی و اهانت به علمای دینی که همچنان نقش بارزی در مقاومت علیه اشغالگران و مخالفت با عادی سازی با رژیم صهیونیستی دارند، توصیف کرد.

این در حالی است که در روزهای گذشته «شلومو عمار» خاخام اعظم سابق رژیم صهیونیستی در اولین سفر تاریخی خود به بحرین با حضور در نشست دینی در کنار روحانیون دینی مسلمان جهان عربی قرار گرفت.

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top