خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ الأحد ٣٠ جمادى الأولى ١٤٤١ Sunday, January 26, 2020
کد خبر: 967147
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۳:۱۲
خبر مهم در عراق که سانسور شد/ کودتا ناکام ماند
برخلاف انفعال یک ماه قبل، حشد الشعبی که پادزهر این قبیل فتنه انگیزی هاست، در میدان بودند. این ضربه دوم، به ائتلاف داعش و حزب بعث، پس از ضربه سه سال قبل بود.
خبر مهم در عراق که سانسور شد/ سازمان فتنه ناکام ماند  خبر مهم در عراق که سانسور شد/ کودتا ناکام ماند
به این مطلب امتیاز دهید
54.3% 45.7% بازدید

به گزارش جام نیوز، حامیان خارجی داعش و حزب بعث در عراق، دیروز ضربه سختی را متحمل شدند که توسط امپراتوری رسانه ای دروغ سانسور شد.

دیروز، سومین سالگرد پیروزی ملت عراق در جنگ با داعش و تروریسم نیابتی بود. اما تدارک کنندگان فتنه و آشوب در عراق، از چند روز قبل برنامه ریزی کرده بودند تا روز جشن را به روز کودتا و براندازی تبدیل کنند.

آنها فراخوان داده بودند تا همه معارضان، روز سه شنبه از سراسر عراق به بغداد بیایند و با جمعیت میلیونی که فراهم می شود، منطقه الخضراء (جایی که مراکز مهم حاکمیت در آن مستقر است) را هم فتح کنند! آمریکا و اسرائیل و انگلیس و عربستان، دندان تیز کرده بودند.

اما با تدابیر یکی دو هفته اخیر علما و مرجعیت و حشد الشعبی، مرز میان مردم معترض با آشوبگران و تروریست ها نسبتا شفاف شد. بخشی از منتقدان، با درک فتنه جویی دشمن، به فراخوان مذکور "نه" گفتند و کم شماری جمعیت در قیاس با تبلیغات انجام گرفته، کاملا محسوس بود.

ضمنا برخلاف انفعال یک ماه قبل، حشد الشعبی که پادزهر این قبیل فتنه انگیزی هاست، در میدان بودند. این ضربه دوم، به ائتلاف داعش و حزب بعث، پس از ضربه سه سال قبل بود.

عراق احتمالا تا مدتها با فتنه دست به گریبان خواهد بود، اما اتفاق دیروز نشانه ای است از این که فواره حیرت افکن فتنه، رو به افول گذاشته است. این که انبوه رسانه های امپراتوری رسانه ای دروغ، پس از سه روز بمباران لحظه به لحظه، ناگهان در روایت اصل ماجرای وعده داده شده ساکت شدند، خبر بسیار مهمی است.

متاسفانه برخی کانال های زنجیره ای در ایران،  دیروز هم پوشانی عجیبی با اردوگاه عبری-عربی و غربی داشتند که باید مورد پیگیری مراجع امنیتی و قضایی قرار بگیرد.

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top