خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ الاثنين ٢٢ جمادى الثانية ١٤٤١ Monday, February 17, 2020
کد خبر: 969206
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۰/۱ - ۱۱:۳۰
ستاره پرسپولیس در مسیر مسلمان!
عالیشاه نه با برانکوی محافظه کار کروات توانست کار کند نه با کالدرون آرژانتینی جنگجو. از این رو بعید نیست اگر پیش بینی کنیم او نمی تواند با هیچ مربی دیگری به رستگاری برسد....
امید عالیشاه ستاره پرسپولیس در مسیر مسلمان!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، برانکو با امید عالیشاه به مشکل خورد تا جایی که عالیشاه همین امسال و بلافاصله بعد از دربی و پیروزی برپیکان امید مدعی شد که نیمکت نشینی اش دلایل فنی ندارد و همه چیز را فاش می کند.

 

برانکو رفت،امید ماند،کالدرون آمد اما نه از افشاگری خبری بود و نه وضعیت عالیشاه سروسامانی پیدا کرد.

 

شاید عالیشاه خوشحال ترین بازیکن از رفتن برانکو و حضور مربی جدید بود.تنفس در فضای تازه و تجربه تفکرات جدید.اما طعنه آمیز است که عالیشاه در دنیای کالدرون که فرسنگ ها با دنیای برانکو متفاوت است هم نتوانست خودی نشان دهد.او رفته رفته از داخل زمین به نیمکت و از روی نیمکت به روی سکوها تبعید شد.حالا به نظر می رسد جای او روی سکوها هم تنگ شده است. وقتی فهرست هجده نفره قرمزها برای بازی با پارس جنوبی و بازی قبل تر و بازی قبل تر و حتی بازی قبل ترش اعلام شد و باز اسم امید در آن نبود، دیگر همه فهمیدند که شایعه مازاد شدن کاپیتان سوم در زمستان ممکن است.

 

عالیشاه نه با برانکوی مجافظه کار کروات توانست کار کند نه با کالدرون آرژانتینی جنگجو. از این رو بعید نیست اگر پیش بینی کنیم او نمی تواند با هیچ مربی دیگری به رستگاری برسد.

 

به نظر می رسد مقصد بعدی عالیشاه سپاهان است البته اگر باشگاه او را به پیکان ندهد تا مغانلو را جذب کند اما تردیدی وجود ندارد که انتخاب اول عالیشاه حضور در اصفهان است.خودش دوست دارد در آسمان زرد دیار نصف جهان با توفان زرد و امیرقلعه نویی بدرخشد به کالدرون و همه پرسپولیسی ها ثابت کند که در مورد او اشتباه کرده اند.امیدواریم چنین شود و این بازیکن خلاق که روزگاری حضور یک مهدوی کیای تازه را به فوتبال ما نوید داد درخشش را آغار کند اما به راحتی می توان پیش بینی کرد که امید با این خلق و خو چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد.

 

عالیشاه اگر کمی به عقب برگردد می بیند که یک نفر قبل از او با همین شرایط به اصفهان کوچ کرد.بازیکنی که نامش محسن مسلمان است. بازیکنی که حالا باید با ذره بین به دنبالش گشت.راستی کسی از بهترین پاسور دو فصل قبل فوتبال ایران خبر دارد؟!

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top