|
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ السبت ٢ جمادى الثانية ١٤٤٢ Saturday, January 16, 2021
کد خبر: 969264
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۰/۱ - ۱۷:۱۹
عالم اهل سنت: حامیان شبکه های وهابی تروریست هستند
" سیاست دشمن تخریب اهل سنت و دستاوردهای ماست...اهل سنت با سابقه متمدنانه ای که دارد در تلاش است مشکلات و معضلات خود را از راه درست حل کند و اهل ایجاد هرج و مرج و تشنج نخواهد بود."
ماموستا مرادی عالم اهل سنت: حامیان شبکه های وهابی تروریست هستند
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، ماموستا مرادی درباره رویکرد رسانه‌های تندروی وهابی علیه ایران گفت: سیاست دشمن تخریب اهل سنت و دستاوردهای ماست. دشمن هیچ زمانی از اهل سنت تعریف نمی‌کند و هدف اصلی آنها تخریب نمایندگان اهل سنت در مجلس است که تعدا آنها  نزدیک ۲۰ نفر هستند. هدف آنها تخریب فراکسیون اهل سنت و اعضای آن است.

 

این عالم اهل سنت افزود: در رابطه با تخریب نمایندگان اهل سنت به ذکر مثالی بسنده می‌کنم؛ از نظر این  شبکه ها و عواملشون اینکه نمایندگان لباس سپاه پوشیدند، خطا بوده اما بنده  از آنها می‌پرسم  که شما در حال حاضر  از چه کسانی خط فکری می‌گیرید؟ از چه طریقی و چه کسانی معیشت خود را می‌گذرانید؟ شما ناموس و فرزندان خود را نزد چه کسانی به امانت سپرده اید؟ سپاه تروریست نیست بلکه حامیان شما تروریست است.


ایشان در ادامه خطاب به مدیران شبکه های ماهواره ای وهابی گفت: آقایان ملازاده و هاشمی که به دروغ به خود نسب سید داده اید، آیا فرزندان و همسران شما در مدارس اسلامی در کشورهای مسلمان تحصیل می‌کنند یا در کشوری غیر مسلمان؟ نکته این مثال این است که عوامل شبکه های وهابی مویی در چشم بقیه را می‌بینند و به پایه چوبی که در چشم خودشان هست، دقت نمی‌کنند. بزرگترین عامل ایجاد و رشد تروریست و آدمکشی، اسرائیل و آمریکا و غرب است. سابقه این کشورها در برخوردهای وحشیانه با مسلمانان مشخص است و حتی قبل از تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی هم اینها به خون مسلمانان تشنه بودند و مسئله فقط این چهل سال نیست.


وی در ادامه تاکید کرد: هدف این کشورها از صحبت‌های معنادار و اعمال تحریم و فشارهای اقتصادی به مردم ایجاد تفرقه بین اهل سنت و نظام است که در نهایت باعث جدایی اهل سنت از بدنه  نظام شود. این در صورتی است که حتی اگر این اتفاق هم بیفتد، این اهل سنت هستند که متضرر می‌شوند چون مردم چه اهل سنت و چه شیعیان، برای این نظام هزینه کرده اند؛ شهید داده اند، جانباز داده اند  و این مسئله کوچکی نخواهد بود. کسانی که این صحبت‌ها را می‌کنند، باید بدانند عواقب این صحبت‌ها چه خواهد بود.


ماموستا مرادی افزود: اهل سنت در ایران اگر مشکلاتی هم داشته باشد با طرح معضلات با مسئولین دردرجه اول و اگر محقق نشود با مراجعه به وزیر مربوطه، رئیس جمهور و یا مقام معظم رهبری آن مشکلات را حل می‌کنند چون راه حل رفع این مشکلات عاقلانه و منطقی است ولی اینکه با ایجاد تشنج و شکاف با نظام درصدد رفع مشکلات باشیم، این راه درست و عاقلانه ای نخواهد بود. اگر اهل سنت در کشور با جمعیت بیست میلیونی که شامل می‌شود باعث ایجاد تشنج شود، در حالی که فرزندان ما در مدارس اسلامی تحصیل می‌کنند،  کسی جز همان جمعیت میلیونی اهل تسنن متضرر نخواهند شد.


این عالم اهل سنت در پایان گفت: اهل سنت با سابقه متمدنانه ای که دارد در تلاش است مشکلات و معضلات خود را از راه درست حل کند و اهل ایجاد هرج و مرج و تشنج نخواهد بود. در این برهه  وظایف علما هم سنگین تر خواهد بود.

 

 

 

106

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top