|
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ الجمعة ٨ جمادى الثانية ١٤٤٢ Friday, January 22, 2021
کد خبر: 971813
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۴
خلیل زاده مطرح کرد؛
آب پاکی روی دست AFC؛ استقلال خارج از ایران مقابل الکویت بازی نخواهد کرد
سرپرست استقلال روی خط برنامه رادیو ایران بار دیگر تاکید کرد که این تیم در صورت قطعی شدن برگزاری مسابقه با الکویت در زمین ثالث، به هیچ وجه بازی نخواهد کرد.
اسماعیل خلیل زاده آب پاکی روی دست AFC؛ استقلال خارج از ایران مقابل الکویت بازی نخواهد کرد
به این مطلب امتیاز دهید
90.5% 9.5% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سرپرست استقلال درباره مشکل عدم میزبانی نمایندگان ایران در آسیا روی خط برنامه وقت اضافه رادیو ایران آمد. خلیل زاده گفت: ما در هیچ کشوری که ثالث باشد بازی نخواهیم کرد. امروز پس از شنیدن این خبر در مصاحبه هایم عنوان کردم که این تصمیم یک تصمیم سیاسی است و کشور ما را ناامن تلقی کردند. این تصمیم یک جفای بزرگ در حق ماست و به عزت و اقتدار ما آسیب می رساند. اگر بازی در هر کشوری به جز ایران برگزار شود ما بازی نخواهیم کرد.

 

وی ادامه داد: من نامه را ندیدم اما محتوایش همین مواردی است که مطرح شده است. آنطور که من شنیدم کمیته مسابقات ابلاغ کرده و هنوز به تایید کمیته اجرایی نرسیده است حال اینکه وقتی به تایید کمیته اجرایی نرسیده چرا باید ابلاغ شود را نمی دانم. اما احتمالا یکشنبه برای تجدید نظر ارسال می شود. انتظار ما از آقای تاج به عنوان نایب رییس ای اف سی این است که کمک کند این اتفاق رخ ندهد. الکویت تیم نسبتا ضعیف و در مقابل استقلال قوی است. موضوع دیگر این است که در مطلب نوشته شده کشور ایران ناامن است و این جمله از همه بدتر است. ما وقتی تیمی را به ایران دعوت میکنیم یعنی کلیه تضمین های لازم برای ایجاد امنیت ارائه شده است. کل کشورهای عربی به جز عربستان، به اندازه هواداران استقلال جمعیت ندارد! چطور شده که امروز ما کشور ناامنی شدیم؟!

 

خلیل زاده تاکید کرد: من مطمئن نیستم که این نامه از طریق کمیته مسابقات ابلاغ شده باشد چرا که من اکنون گیلان هستم. فردا صبح وزارت ورزش جلسه ای برگزار خواهد کرد همانطور که امروز در فدراسیون جلسه بوده و بنده از محتوای آن بی خبر هستم اما چیزی که به من اعلام کرده اند این است که بازی باید در یک کشور ثالث برگزار شود. ما به هیچ عنوان عزت ملی را خدشه دار نمی کنیم. فوتبال ما در آسیا حرف برای گفتن دارد و 4 نماینده ما قرار است در این مسابقات نمایش خوبی داشته باشند. من یقین دارم که باشگاه استقلال خارج از زمین تهران و ایران بازی نخواهد کرد. هر اتفاقی هم بیفتد و هر تصمیمی که بگیرند ما پای آن ایستاده ایم.

 

451

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top